Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen is ilyen magamutogató,...

Régen is ilyen magamutogató, tartás nélküli volt a 18-24 év között korosztály a nők tekintetében?

Figyelt kérdés
Én 10 éve voltam ennyi idős, jártam bulizni, szórakozni, de nem tapasztaltam ezt.
2022. okt. 14. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan?
2022. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki őket akarja. Persze, hogy az egekben az önbizalmuk.
2022. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szexuálisan túlfűtött kepeket, videokat raknak ki magukról, privátban még többet mutató kèpeket küldenek, elsö találkozáskor már az autóban megbszatnák magukat. Nyilván ha hozzám így álnak, akkor más férfihoz is, aki bejön nekik.


Vagy csak engem hoz velük össze a sors, és nem ez az átlag?

2022. okt. 14. 13:15
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

22 évesen jómagam és a barátaim sem tartoznak a leírt példányok közé, sőt nem is ismerek ilyen "extrém" lányt :D


Ha meg valaki ilyen, annak valószínűleg csak szex-re kell a másik, amivel amúgy nincs probléma, illetve egy kis önbizalom növelésre, mert az ilyen képekkel/videókkal/viselkedéssel a legkönnyebb nőként dicséretet kapni akármilyen szomorú is.

2022. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor engem hoz össze a sors ilyenekkel.
2022. okt. 14. 13:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a mai "minden nő r#banc 😡" és "régen minden jobb vót🤬" kérdést, nélkülük nem lenne ugyanaz az oldal.
2022. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10 éve voltam ennyi idős, azt ne mondd, hogy Dósa Fanni nem rémlik... Ugyanilyen volt mindenki, csak emo/scene beütéssel, ránk is ugyanúgy köpködtek az akkori 25+ évesek. Talán annyival lehetnénk többek, hogy mi nem csináljuk ezt. Egyébként nekem is voltak olyan képeim néhol, amin ma már röhögök, hogy mennyire próbáltam nő lenni, és...? 18 éves koromig szűz voltam, pedig a szüleim mindent engedtek és elég jó csaj vagyok ahhoz, hogy ne a keresleten múljon. Mit vesztettem azzal a pár képpel? Normális életem van, normális szakmám és normális férjem (akinek egyébként durvább képeket is küldök, de az most mindegy). Az emberek többsége szórakozik ilyenekkel 15-25 között, ki keményebben, ki kevésbé, aztán megy minden tovább.
2022. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Ok Boomer!
2022. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: 😂
2022. okt. 14. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Kapaszkodj meg mindig is voltak ilyen nők és teljesen mindegy hány éves:)

50 éves nő is lehet magamutogató és úgy felöltözik mint egy bohóc gondolván milyen jól áll neki a szett ami igazából a fiatal nőkön mutat jól:)

Felesleges ezen lovagolni.A fiataloknál még mindig jobban megértem hogy ilyenek mert még keresik a stílusukat.Nem kell irigykedni a fiatalokra.

2022. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!