Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett divat magamutogató...

Miért lett divat magamutogató prolinak lenni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt minden olyan fiúra, lányra, akinek az az élete, hogy mindenféle kamu cuccban önmagát fotózgatja, semmi másból nem áll az életük, mint a lájkgyűjtésből. Plusz éjjel nappal budapesten szocializálódás, balaton soundon verni magukat az etalon, stb..

17/F


2018. júl. 29. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát ezt én se értem minek kell ilyen életet élni .
2018. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen nem tudom, hogy ez miért lett divat, de nekem sem tetszik.
2018. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Mert a szexualitás az internetre tolódott - így tömegével jönnek a pózolgatós lány képek.

Meg ugye "élj a mának" mentalitás. Minden a szexualitás körül forog.

2018. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert lényegesen nehezebb agyra gyúrni!
2018. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Földi társadalom még nagyon fejletlen!
2018. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem most kezdődött, sőt véleményem szerint régen rosszabb is volt...


Nem Facebook volt hanem Myvip amire az emberek ilyen képeket toltak:

[link]


Amikor népszerű lett a Facebook, akkor volt az igazi like-vadászat, meg egyfolytában fotókat töltöttek fel és bejegyzéseket írtak az emberek. Ma már eleve kevesebb ilyet töltenek fel az emberek, és a felesleges fotók egy része (pl. mai ebéd) a "történeted" alatt végzi, nem kerül ki a faladra. A like-gyűjtés pedig inkább Instán zajlik, így aki nem kíváncsi rá, nem használja.


Éjjel-nappal BP helyett meg volt Győzike / Mónika / Big Brother, meg egyéb agyrohasztás.


Sound mondjuk már 11 éve van, de az emberek jártak például a Hajógyárira Vizoviczki úr discoiba, meg egyéb remek helyekre...

2018. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az internet ezt diktálja,és az emberek nyalják befelé,mint a fagyit.
2018. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!