Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem sajnálom azokat,...

Csak én nem sajnálom azokat, akik piros lámpánál kimennek kocsival a vonat elé és meghalnak?

Figyelt kérdés
Sosem értettem a nagy sajnálkozást irántuk.
2022. okt. 15. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Én sem.
2022. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Én az utasaikat, és a vonatvezetőt, vonaton utazókat sajnálom rettenetesen. Az autósofőrt max akkor, ha kiderül hogy biztosan valami rosszullét vagy egyéb, rajta kívül álló ok miatt történt.
2022. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Én azokat az embereket sajnálom, akik meghalnak a balesetben, de a mozdonyvezetőt, meg a vonat utasait egyáltalán nem tudom sajnálni.

Őket mégis miért kellene?

Nekik nem lett semmi bajuk.

2022. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

#3

Honnan tudod, hogy nem lett semmi bajuk? Az áprilisi mindszenti balesetben pl a motorvonat leborult a sínről, az utasok közül többen is sérültek súlyosan, és még többen könnyebben.

A mozdonyvezető is megsérülhet természetesen (előfurdult már olyan is hogy meghalt), és alapból egy hatalmas trauma számára az egész.

#2 voltam

2022. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

#4.

Ezek ritka esetek. Általában ha a vonat elgázol egy másik járművet, ott a mozdonyvezető, meg az utasok nem szoktak megsérülni, az elgázolt jármű utasai viszont szinte biztos, hogy meghalnak.

Úgyhogy én őket sajnálom és nem a vonaton utazókat, akik rendszerint csak késnek egy pár órát.

2022. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Ki ezt-, ki azt nem sajnál/sajnál. Ez Mo.
2022. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

#5

Mármint ritka eset, hogy súlyos trauma a vonatvezetőnek az ilyesmi? Nem, nem ritka.

És én akkor is sajnálom az ártatlanul megsérült embereket, ha sz@rrá pirosoztok emiatt :DDDD

2022. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem, - őket nem sajnálom. De sok esetben vannak utasaik is, akik nem tehetnek arról, hogy elmentek nála otthonról és van egy mozdonyvezető is, akinek fel kell valahogyan dolgoznia a baleset következményeit még akkor is, ha nem ő okozta és mindent megtett, hogy lehetőleg elkerülje. Ezen kívül ott vannak azok is, akiknek - a baleset következményeként - gyakorlatilag az egész napjuk borul, elromlik. Egy bolond, "ezer" - ilyen-olyan szintű - áldozat! Egyébként pedig nem érdekelne, ha csak őt kellene leszüretelniük a varjaknak a töltés menti bokrokról, fákról, - de ez nagyon nem így van sajnos!
2022. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Látszik, hogy beteg világban élünk, de hát ezt eddig is tudtam.

Szánalmas, hogy egyesek a mozdonyvezetőt meg a pár órát késő embereket sajnálják a balesetben meghalt, valódi áldozatok helyett.


"Mármint ritka eset, hogy súlyos trauma a vonatvezetőnek az ilyesmi? Nem, nem ritka."

Dehogyisnem. A mozdonyvezető gyakorlatilag semmit nem lát az egész balesetből, csak a pár másodperces gázolást. A holttesteket nem neki kell összeszedni.

Aki meg ideggyenge, az egyébként sem köteles mozdonyvezetőként dolgozni.


"És én akkor is sajnálom az ártatlanul megsérült embereket, ha sz@rrá pirosoztok emiatt."

Én valóban az ártatlanul megsérült embereket, vagyis az elgázoltakat sajnálom.

A mozdonyvezető lelkivilágát és az utasok egyszeri késését pedig magasról leszarom.

2022. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

#9

Többen is leírtuk, hogy sajnáljuk azokat, akik megsérülnek, meghalnak a balesetben, amit EGY barom okozott, rövidebb-hossabb időre tönkretéve a többi jelen lévőt. (Rövidebb = késés a közlekedésben, hosszabb = akár életfogytig maradandó sérülések, stb)


"Dehogyisnem. A mozdonyvezető gyakorlatilag semmit nem lát az egész balesetből"

Beszéltél már valaha mozdonyvezetővel?


"Én valóban az ártatlanul megsérült embereket, vagyis az elgázoltakat sajnálom."

Öhm igen, mint én is. Valamiért mégis f0ssá vagyok pirosozva. :D

2022. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!