Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni az ilyen...

Hogyan lehet kezelni az ilyen embereket? Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Minap történt velem, hogy igénybe vettem a MÁV-ot, mivel Pestre kellet volna utaznom. Reggel mentem, és reménykedtem hogy nem lesznek sokan, de nem volt szerencsém, ugyanis dögig volt az állomás valamiért, ráadásul IC-vonat ide vagy oda, össz-vissz 3 kocsiból állt a vonat.

Na de a lényeg, hogy felszálltam, és befoglaltam egy fülkét, a csomagjaimat pedig a velem szemben levő ülésre tettem. Ami kb. 1 helyet foglalt el. Eltelt pár perc, és berontott egy idősebb házaspár mindenféle köszönés nélkül, majd az öregasszony fogta a csomagjaimat, és belevágta az ölembe. Kérdeztem tőle, hogy mi a probléma, miért dobálja a csomagjaimat, amire azt válaszolta, hogy 'azokra is vettem jegyet vagy mi?'. Mondom nem, de ha megkér akkor elvettem volna magam is. Erre a férj is megszólal, hogy figyeljek a számra, mi az hogy így beszélek az ő feleségével, én kis szaros, takony, stb. Na hát erre bennem is felment a pumpa hogy ilyeneket mond rám minden ok nélkül, és ráordítottam hogy takarodjanak ki a fszba innen. Az öreg erre felállt, elkezdet csicskázni, meg hogy letépi a karom. Válaszoltam, mégpedig azt hogy dehogy téped le te vén g*ci, és nekem esett. Elkezdett ütni, meg nekinyomott a falnak mert elég nagydarab volt(100kg+ alsó hangon), de én meg BJJ-zek, könnyen lefeszítettem szerencsére. Na a felesége ezt látva előkapott egy borosüveget(!!) és elkezdte a volna a fejemet verni, de belerúgtam és visszaesett az ülésre. Közben amúgy a vén fsz is ordibált, az asszony is rákezdett minden hülyeséget, hogy 'gyilkosság, rendőrség, megkéseltek, segítség' stb. Erre kicsit befostam, úgyhogy elengedtem az öreget, és gyors kiugrottam a folyosóra, ahol már voltak vagy öten. (Az előbbi jelenet kb. pár perc lehetett). És mivel páran pont látták ahogy elengedem az öreget, elkezdtek nekem esni hogy öregeket verek, meglincselnek, mindent. Leakartam szállni, de nem engedtek, mert hogy biztos csak elakarok futni. Mondom jó, akkor hívjanak rendőrt, én megvárom itt.

Na hát kis idő múlva már komplett tömeg volt ott, jött a kalauz is meghalgatta az én részemet meg a többit is, közbe az ottlevők elkezdtek mindennek lehordani... Aztán nyilván kijöttek a rendőrök is és meghallgattak mindenkit, és iszonyat korrektek voltak, sose láttam ilyen normális rendőröket. Higgadtan kezelték a helyzetet, és nem gyanúsítottak egyből mint a többiek, annyit mondtak hogy legközelebb üljek át én másik kabinba, és hogy néha le kell nyelni a hülye emberek viselkedését.

A vége meg annyi lett, hogy hazamentem, nem lett feljelentés, amit csodálok az öreg részéről. Mondjuk az egyik rendőr elég hosszasan beszélt vele.


Sokat gondolkodtam az elmúlt napokban hogy mit kellett volna máshogy csinálnom. Plusz elég sz*rul eset, hogy mindenki azthitte, hogy én estem neki a két öregnek. nem is tudom, hogy tudtam volna bizonyítani az ellentétét ha feljelentenek, mivel valszeg mindeki ellenem tanúskodott volna. Nyilván azt kellett volna tennem, amit a rendőr mondott. De olyan rosszul hangzik, hogy az a megoldás, hogy lehordanak mindennek, én meg fogom magam és elviharzok. Kicsit sérti a becsületem. Veletek történt már hasonló? Hogy kezeltétek?



2022. máj. 8. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Füles be, aztán szarni rájuk.

Tudom hogy önbecsülés, de nem ér annyit

2022. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ez van sajnos.

Fogd fel úgy,hogy egyre hülyülnek meg a idősebbek.

Velem is volt hasonló,csak annyi volt a bűnöm hogy halkan beszélgettem a ismerösömmel,és elkezdett kötekedni stb,és arébb ültünk.

Amúgy azért nem érne meg az ilyen kakaskodás mert ha te jól megvergeted az csinos pofikáját pár medvepuszival,akkor is te leszel a veréb.

Hagyd rá,maximum előkapod a telódat és felveszed,talán kicsit beijednek.

2022. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
De szép esti mese
2022. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szép sztori, mondjuk nem értem mi a francnak nem lehet felpakolni a csomagjaidat a helyére, miért az ülésre kell ledobálni, valakinek azért nem lehet szólni, mert jó helyen van az ott...és miért nem ülök máshova.
2022. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Haladjunk sorban:

1. Minden vonaton van az ülések fölött csomagtartó, ami arra van, hogy a cuccaidat oda tedd fel. Te a szemközti ülésre pakoltad, hiba.

2. Az öregek tényleg bunkók voltak, amikor nem megkértek rá, hogy pakolj le az ülésről, hanem hozzányúltak a cuccodhoz, de te is elkezdtél velük szájalni, ezzel ugyan arra a szintre süllyedtél. Hiba.

3. Elkezdtél verekedni egy öregemberrel és felrúgtál egy öregasszonyt. Hiba.


Ezek után nem lep meg, hogy majdnem meglincseltek. Három lépésben három hibát is megejtettél, a rendőrök téged is és az öregurat is elővehettek volba garázdaságért. Szerencse, hogy nem akartak ezzel plusz papírmunkát.

2022. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

5

Igazság az,hogy öregek is nagy bunkók voltak,de amúgy őszintén megvallva akkor ennyi erővel a kérdező miért nem kapta elő a telefonját?

Videóra kellet volna venni,akkor talán az öregek is talán észbe kapnak :D

De amúgy kérdező is hülye volt,mert akkor tényleg nem kellet volna szájalni,mert mondjuk az ilyenek olyan begyepesedett vén idióták,hogy az hiszik bármi szabad,de ennyi erőből át kellet ülni és maximum vissza pofázni hogy "akkor pukadj meg te vénf.sz".

2022. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Elmondás alapján a házaspár sem tünik normálisnak, de a kérdező meg ilyen idegesítő hülyegyereknek tűnik, aki felteszi lábát a szemközti ülésre, mert úgy szocializálták, hogy ővé a világ és mindenhez joga van. Persze nem ez történt, de semmikép sem normális hogy, üvöltözni, dulakodni kezd valaki egy ilyen helyzetbe. Minimum önbizalomhiány kisebbrendüségi érzés állapítható meg, ha valaki nem tud egy ilyen szituáción simán átlépni, és ott hagyni a bolondokat.
2022. máj. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

4-es

Pont az volt a baj,hogy nem szóltak.Egy ilyen esetben nem azzal kell kezdeni,hogy egy idegen ember csomagját hajigálom.Persze a kérdezőt sem védem,ő is odafigyelhetett volna.

2022. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

8

Mondjuk épp ezaz..

Azért én se dobálom másnak a cuccát,mert nem azért,más se 5 forintért vette a cuccát,másrész legalább megtisztelem annyival hogyszólok hogy "szabad ezaz a hely?",és nem úgy mint valami csicskával oda hajítom a cuccát mert szerintem pár embertől kapott volna olyan sallert hogy kétszer is meg gondolja.

2022. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!