Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pénzkérés indirekt módon?...

Ez pénzkérés indirekt módon? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy volt kollégád vagy régi ismerősöd minden telefonhívásban megemlíti, hogy mennyire nincs pénze jelenleg?

2022. okt. 15. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Mond neki nekem meg van bibibí.

Majd veszi a lapot hogy ne neked panaszkodjon

2022. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szanalmasak az ilyen emberek. Ne fogadd a hivasat, mergezni tud csak.
2022. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Adj neki tippeket, hogyan kereshetne több pénzt.
2022. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az még ráadás, hogy én vagyok a 20 éves, ő meg 50+ 😅 (dolgozom+tanulok) Szerencse, hogy nem tudja a címem.
2022. okt. 15. 17:23
 5/12 A kérdező kommentje:
3# XDDDDD ez eddig a legjobb
2022. okt. 15. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy pénzt akar kunyerálni. Van amikor az embernek jól esik megosztani nem csak a pozitív, hanem a negatív dolgokat is. De te ismered, te tudod milyen. Én pl van valaki, akivel szemben direkt, bosszantásból csinálok hasonlót, hosszú a sztori, hogy miért, de az illető megérdemli.
2022. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, de nálam az a helyzet, hogy semmi pozitívat nem tud mesélni magáról. Ezt értheted szó szerint.
2022. okt. 15. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Én is utálom a folyton lehúzós, panaszkodós embereket. Nem az a gáz, ha vannak gondjaid és meg akarod beszélni, de amikor minden beszélgetés oda lyukad ki, hogy milyen szar neki, az már idegesítő. Próbáld meg minimalizálni a kontaktust vele.
2022. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Minek dumalsz ilyennel 🤷
2022. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet olyan élethelyzet, amivel nem tud megbirkózni. Nekem is volt olyan ismerősöm, akinek, miután meghalt a mamája, hosszú hónapokig gyakorlatilag nem volt más témája, minden beszélgetésnek része volt ez. Aztán túljutott a gyász nehezén, és újra olyan lett, mint előtte. Lehet, hogy ez az illető is nehéz helyzetbe került és központi kérdés ez neki...?
2022. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!