Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem vicces, ahogyan...

Csak szerintem vicces, ahogyan About You kuponokért kuncsorognak folyamatosan az emberek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol kuncsorognak?Nem rendeltem még innen soha,mindig csak tervezem aztán mégse:)
2022. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol kuncsorognak? Nem találkoztam ezzel a jelenséggel, de akkor vicces, ha about you kuponnal is drágábban tudják megvenni az adott terméket, mint máshol rendes áron. Ha kuponnal valóban olcsóbb, akkor nem vicces, hülye lenne bárki drágábban vásárolni.
2022. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valamilyen nyilvános csoportban. Én kaptam egy kupont, 15%-ost, de mivel nem használom az alkalmazást, kiírtam egy about you-s csoportban, hogy valakinek odaadom, 22 privát üzenetem volt, és 35 hozzászólás.


Ha ennyire sokat számít 15% biztos, hogy pont about you-s rendelésre kéne költeni a pénzt?

2022. okt. 16. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod ezt. Valaki venni akar valamit, meg tudja venni teljes áron is, de ha lehetőség van olcsóbban, akkor egyértelmű, hogy úgy veszi meg.
2022. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki kuncsorog? Tele van spammelve velük a Facebook és a lőtéri sánta kutyát nem érdekli. Találtál egy cigó csoportot és általánosítasz.
2022. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!