Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan fura hogy koromhoz...

Olyan fura hogy koromhoz képest nem szeretem a bulikat?

Figyelt kérdés
Diszkóban sosem voltam, csak házibuliban kis létszámmal, meg volt kevés közös iszogatás akkori társsasággal tizenévesen. Már nem szeretem az alkoholt, csoda ha megiszok két sört, fűvel pedig sosem volt jó tapasztalatom ezért nem is használom. Diszkó zenét meg a csili vili ruhába öltözött narkós brigádot akik a diszkóban töltik az időt meg abszolút nem szeretem. Vicces hogy ezek az emberek szólják meg azt aki elvonulós, vagy más zenét és életvitelt szeret mint ők. 22/f
2022. okt. 19. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik még házibulikba sem járnak ennyi idősen. Nem vagyunk egyformák.

Azt meg le kell sz4rni hogy lenéznek-e miatta vagy sem. Sok nem bulizós a bulizóst nézi le.

Nem tudsz mindenkinek megfelelni

2022. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A féltestvérem fikázott mindig hogy nem volt társsasági életem, meg folyton a gép előtt vagyok meg miegymás. Aztán most meg egy boltban áll a kasszánál 12 órát, hát gratulálok neki. Sosem volt egy lángész.
2022. okt. 19. 10:22
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő tipikusan az aki a diszkóban meg egyéb helyeken teszi magát, nem is egy hapsit hozott haza régebben, volt neki vagy száz, persze nem egyszerre. Manapság nemigen marad meg senki mellette, pláne hogy bizonyítottan borderlineos.
2022. okt. 19. 10:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal viszont te sem vagy egy lángész, hogy a saját igazadat a másik kigúnyolásával kívánod erősíteni.
2022. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő is leszólt engem rengetegszer, nem értem miért ne tehetném meg én is vele.
2022. okt. 19. 10:33
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert akkor te sem leszel jobb nála.
2022. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon eltérők az egyéni tulajdonságok, adottságok, igények. Persze minden változik idővel, de vannak, akik kevésbé változnak, míg mások jelentősebben. Igen lényeges, hogy a párkapcsolatokban a felek lassan felismerik az eltérő igényeik mellett is kialakítható harmóniát (nevezzük kompromisszumnak).
2022. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Uhm kapcsolatban sem voltam még, mondjuk nincsenek is a környezetemben velem egykorú nők.
2022. okt. 19. 10:47
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk valahol fel is adtam, mindig elutasítanak vagy lecserélnek, munka világában is meguntam hogy a főnökök elégedetlenkednek mikor a tüdőm kiköpöm, meg futattnak hogy ezt vigyem ide meg oda aztán fel sem vesznek.
2022. okt. 19. 10:58
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyira belefáradtam az ilyesmikbe, sokszor úgy érzem mintha legalább 30 évet megéltem volna.
2022. okt. 19. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!