Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan fiatalnak nézek...

Borzalmasan fiatalnak nézek ki a koromhoz képest, nagyon idegesít már és magalázó, mit tehetnék, hogy ÖREGEDJEK VÉGRE?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok és max. 26-nak szoktak nézni, lépten-nyomon letegeznek, kiröhögnek, palimadárnak néznek.... Kis takony 18-20 éves kölykök is lazán letegeznek, 24-25 évesnek néznek engem. ISZONYAT ÉRZÉS EZ, ELHIHETITEK ! Van egy kisfiam is, őt meg a kisöcsémnek nézik, röhögnek rajtam! Sokszor megkérdezik a HÉV-en, ha jegyet kérek, hogy DIÁKOT kérek vagy felnőttet :(((( Nagyon szomorú vagyok. Rengeteg alkoholt iszok, hogy öregedjek, keveset alszok, idegeskedek, de SEMMI ! SEMMMI !
2015. okt. 12. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
szerintem pedig szerencsés vagy
2015. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha a helyemben lenné, nem ezt mondanád. Iszonyat megalázó, amikor SOHA NEM vesznek komolyan, mert azt hiszik , hogy kis suhanc vagyok, pedig 40 múltam..... Sose tudok érvényesülni emiatt, mindig egy kis szar maradok
2015. okt. 12. 22:00
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Fess pár őszhajszálat a hajadba!!
2015. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj ne viccelj már kérlek. Attól még az arcom baba marad és kölyök
2015. okt. 12. 22:39
 5/16 anonim válasza:
Ismerős a helyzet engem többnyire 15-16 évesnek néznek, holott 23 múltam. A nők semmibe vesznek, az idősebbek meg lekezelőek, mert a kinézetem alapján ítélnek meg. Jobbik eset, ha nem zárkóznak el és lehet, velük beszélni egy keveset olyankor rögtön megváltozik a véleményük.
2015. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Egy 26 éves nem palimadár... Viszont elég trollszagú a leírás :)


39 évesen engem is sokszor letegeznek még, cool :D

De a homlokomon már van egy ránc... Mi lesz itt 50 évesen, ősz hajszál? Brrr.

:)

2015. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Érdekes, hogy 40 évesen még nem nyugodtál bele a helyzetedbe. Én 33 múltam és már csak röhögök amikor elkérik a személyimet ha kérek egy sört valahol. :)
2015. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alkesz zombi életmódtól legfeljebb hamarabb feldobod a bakancsot, az öregedést ezzel nem igazán lehet siettetni. Vagy ha lehet is, garantáltan nem lesz valami felhőtlen öregkorod. Nem akkora nagy mulatság vaságyhoz kötözve lehányni a hájasseggű ínyjekciósnővért, aki éppen beléd akar döfni egy brutális adag nyugtatót. Én 34 éves vagyok, vannak ősz hajszálaim (a sok stressz és egyedüllét miatt), az öltözködésemből is kiderül, hogy már nem vagyok éppen az a nyálas hörcsögszelidítő, medvecukorszopogató kiskatona. Mégis minden szembe jövő 15 éves gimnazista "kislány" letegez és pofátlanul kikezd velem a libegőn. Szóval áldás ez, nem a hét csapás egyike. Használd ki a fiatalságodat. Nem azért ettünk a tudás fájáról, hogy jámboran haljunk meg. Ha már mezítelenek vagyunk, akkor a gőzfürdőbe járjunk, ne a vágóhídra. A halál különben is maga dönti el kit mikor öregít meg végleg, ebbe nekünk nincs sok beleszólásunk. Mondjuk ma már nem szokás bibliai korokat megélni, de ki tudja különben... Lehet hogy él közöttük pár 450 éves ember, csak letagadnak 360 évet, ha a piacon megkérdezi a korukat. A szomszédom két napja volt 92 éves és kocsival jár minden vasárnap az akólba szenteltvízért, rendesen bele szokott taposni a gázpedálba... 7 leány unokája van és kinéz a bácsi vagy 65 évesnek. Öregedjen az országút, örülj neki, hogy nem öregszel...
2015. okt. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szó sincs itt semmiféle trollkodásról. Személyesen bármikor láthatsz Budapesten, kíváncsi lennék a döbbenetre ami az arcodon megjelenne...

Szóval a lényege a mondandómnak:

Nekem a legfájóbb pontom az ebben az egészben hogy senki nem vesz komolyan, velem egykorú "szakik" úgy kezelnek mintha a gyerekük lennék...

2015. okt. 13. 04:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem már elkezdtek magázni és nagyon utálom ezt, mert nem vagyok olyan vén. Cseréljünk.
2015. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!