Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek lehet köze az autizmus...

Ennek lehet köze az autizmus spektrum zavaromhoz? Kb 10 évvel vagyok lemaradva mindig a koromhoz képest.28f

Figyelt kérdés

pl 10 évesen inkább kisgyerek játékokkal játszottam az izlésem is olyan volt, 20 évesen inkább 10-12 éves szinten voltam érzelmileg, izlésvilágilag meg úgy sokmindenben és most a hamnchz közeledve kezdek olyan lenni mint egy átlag 20 éves, ráadásul velük értem meg magam a legjobban.


28f


2016. dec. 7. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább nem leszel besavanyodott öregkorodra :)
2016. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, állítólag egy aspergeres életkorából az 1/3-át le kell vonni és kb. azon a szinten van érzelmi fejlődés szempontjából, de külsőre is fiatalabbnak szoktak kinézni. téged szoktak fiatalabbnak nézni, mint amennyi vagy?
2016. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendszeressen elkérik a személyimet a dohányboltban, ha bemegyek üditőt venni xD poén az egész, mostanában csak a hecc kedvéért teszem...:D amúgy nem dohányzom és nem is iszom. és igen, aspergeres vagyok.
2016. dec. 7. 23:51
 4/6 A kérdező kommentje:
és igen, tudom hogy éssel nem kezdünk mondatot :D
2016. dec. 7. 23:53
 5/6 Metionin ***** válasza:

2-es, ez érdekes és rám igaz.

Én is aspi vagyok, nálam ilyen kettősség volt gyerekkoromban. A játékaim kb. csak építős dolgokból álltak, valamint rengeteg kisautóm volt, amiket színek szerint rendeztem "parkolási sorba". Viszont ezekkel bő 13 éves koromig játszottam, amikor az osztálytársaim nagy része már fiúzott. Ellenben nem tudtam beszélgetni gyerekekkel, idegesített a sok hülyeség, amit összedumálnak, okkal jobban szerettem fiatalabb felnőttekkel beszélgetni.

Most 26 éves vagyok, ránézésre 16-nak saccolnak és ami igaz, hogy úgy is érzem magam. Nem érzek magamban sok változást az elmúlt 10 évben, bár fejlődtem, tapasztaltam de az alap személyiségem nem változott meg, ellentétben szinte mindenkiével, akit ismertem. Érzelmileg sajnos még mindig elég alapszinten tartok, bár ebben a tekintetben is fejlődtem, viszont a fejlődés inkább a betanult dolgok skáláján mérhető.

2016. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. rendkívül örülök hogy írt egy mások aaszpergeres is. pontosan tudom miről beszélz. az én végleges személyiségem is olan 13-14 évesen csúcsosodott ki és azóta ne változott. é amit mondtál, ezek a betanult dolgok azok mikkel fennt lehet tartani aaz álcát és el lehet vegyülni, de ezek nem öszönösen fakadnak, tudatosan másolt tulajdonságok.
2016. dec. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!