Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Miért taszít titeket...

Férfiak! Miért taszít titeket ennyire a párotokkal történő, komoly témákról való beszélgetés?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom szerint, a saját páromat és társaságban más párokat nézve is azt veszem észre, hogyha komoly téma jön fel, vagy csak egy komoly kérdés, akkor hirtelen a legbeszédesebb pasik is 2-3 szóban lezárnak egy mondatot, már ha egyáltalán van reakció (legyen példa: "Számodra milyen randi ötletek azok, ahol tényleg jól éreznéd magad és nem csak miattam mennénk?" vagy "Felmerült bennem, hogy nem kedvelsz annyira. Nyilván szeretsz, de mint embert, mintha annyira nem lennék szimpatikus, ezt szűröm le abból, ahogy hozzám állsz").

Miért van ez veletek? Tényleg ennyire nyomaszt titeket 1-1 komolyabb kérdés? És ha igen, mit vártok, hogy csak haveri témákról fogsz szólni a kapcsolat?


2022. okt. 20. 11:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ezeknek a beszélgetéseknek általában soha nem lesz jó vége.
2022. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Ezek (a példáid) csak szimplán hülye kérdések.


"Felmerült bennem, hogy nem kedvelsz annyira. Nyilván szeretsz, de mint embert, mintha annyira nem lennék szimpatikus, ezt szűröm le abból, ahogy hozzám állsz"


Tipikus női túlagyalás. Mit lehet erre felelni?

2022. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
A példákat most helyben találtam ki, lényegében csak utalni próbáltam, hogy nem olyan témák, mint a "kérsz sört?".
2022. okt. 20. 11:38
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Ezek nem komoly kérdések, hanem hülye kérdések, amik 2 mondatnál többet nem is érdemelnek.
2022. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Psycho ***** válasza:
100%

Mert ha őszinték vagyunk, akkor veszekedés lesz belőle. A példáknál maradva:


1-es kérdés: a mondat mögött ott van az az implicit feltételezés, hogy amúgy nem is érezzük jól magunkat a randin, csak a nő miatt vagyunk ott. Ez b@romság. Miért ne éreznénk jól magunkat?


2-es kérdés: ez meg nem is kérdés, hanem kijelentés. Meg, most akkor szeretlek vagy nem szeretlek?

2022. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

"Nyilván szeretsz, de mint embert, mintha annyira nem lennék szimpatikus,..."


Ellentmondásos baromság, ez még 2 mondatot sem érdemel.

Tipikus "Ha nincs gond, akkor csináljunk!" hozzáállás.

2022. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy a második kérdés megválaszolása után addig fúrnád az oldalát, amíg fel nem adja. Kellemesebb megkímélni magad egy hosszú és nagyon-is nem produktív "beszélgetéstől".
2022. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig mindent mélységében át tudtam beszélni a párjaimmal, bár akadémikusként ciki lenne, ha nem lenne erre kognitív kapacitásom. A példáid mondjuk elég gyengék, érzelmi manipulációs céllal, ilyenekre én is csak a szemöldököm húznám, vagy kiröhögném hogy hol a kandi kamera.


Társaságba pedig végképp nem illenek ezek. Szerintem itt nem a tortenetben szereplo ferfiak azok akiknek kommunikacios problemai vannak, kedves kerdezo.

2022. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

Szeretlek, de nem vagy szimpatikus? Mókás!:D

Annyit azért sikerült leszűrnöm, hogy valami azt súgja, nem téged kereslek!

2022. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%
amiket feltettél mint példa, azoknak semmi értelme, de egyáltalán nem taszít a komoly témákról való beszélgetés, szeretek ilyesmiben elmélyülni
2022. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!