Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak hány évesen éreztétek...

Férfiak hány évesen éreztétek magatokat először késznek a gyermekvállalásra? Hogyan zajlott a párotokkal az a beszélgetés, mikor megegyeztetek, hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Onnantól, hogy eldöntöttük, hogy összeházasodunk, tudtuk, hogy a baba már nem jöhet rosszkor. Aztán persze jó, hogy amíg nem szoktunk össze, meg nem lett meg a házfelújítás, addig nem jött, de ha jött volna, akkor is örömmel vártuk volna.

Az meg gyerekkorom óta természetes volt, hogy ha nagy leszek, akkor nekem is családom lesz. Inkább az tartott soká, amíg megtaláltam azt, akivel családot lehet alapítani.

2021. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Olyan 5-6 évesen! Nem viccelek tényleg, kisgyerekként akartam saját gyereket, aztán ahogy öregedtem már nem. Persze mivel mondhatni kötelező ezért azt mondtam mindenkinek, hogy persze akarok kettőt.

Szóval nálunk ennek a fordítottja volt, két év együttlét után, mikor reméltem, hogy emiatt már nem megyünk szét mondtam meg, hogy nem akarok gyereket.

2021. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Én nem érzem magam annak. Szerintem soha nem is fogom már annak érezni.

34/F

2021. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is az esküvő volt a határvonal, onnantól jöhetett bármikor. A gyermekeink számát pedig gyakorlatilag az első randinkon megbeszéltük, mindketten nagy családot, 4-5 gyereket terveztünk. Haladunk a cél felé...
2021. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
38%

Ez nem annak kérdése, hogy valaki kész-e!

Az igazi kérdés, hogy van-e elég pénzed egy gyerekre. Ha sokat keresel kész vagy rá, ha keveset akkor nem.

2021. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Kettes, te nagyon szemét vagy, ritka egy bunkó. Van fogalmad róla hogy mit okozhattál a párodban? Velem ugyanezt tette a férjem. Amíg jártunk eljátszotta a boldog leendő családapát, meg hogy mennyire várja ő is, aztán folyamatosan húzta az időt, nyomatta a kifogásait hogy most miért ne próbálkozzunk még, majd egyszer benyögte hogy ő nem is akart soha. Hiába ismertük egymást hosszú ideje, és voltunk házasok 2 éve, sokkal jobban meggyűlöltem ezért a hazugságáért, mint amennyire szerettem valaha. Éveket pazaroltam rá a drága életemből. És nagyon jól tudta hogy mennyire szeretnék gyerekeket, hogy mekkora lelki fájdalom lenne ha nem lehetne és mégis ezt tette velem. Szóval én beadtam a válópert. Remélem a te párod is ezt teszi, és remélem nincs még neki túl késő.
2021. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

6-os! Nem vagyok az, sőt! Én sokkal felelősségteljesebb vagyok mint ő valaha is volt vagy lesz. Konkrétan megkérdeztem, hogy miért is akar gyereket, és gyakorlatilag nem tudott rá mit kinyögni, miközben nekem annyi érvem van a gyerek ellen, hogy fél óráig tudtam magyarázni. Azt mondtam neki, hogy győzzön meg, hogy mégis akarjak, kis túlzással meg se szólalt. A végén addig dolgoztam, hogy már ő sem akar. Tulajdonképpen meggyőztem, hogy csak lemondással járna az egész -ami amúgy igaz- és végül ezt maga is belátta.

A te férjed otthibázott, hogy nem puhított meg téged, csak bedobta a dolgot.

Nálunk ez a beszélgetés két éve megtörtént, és amúgy se vagyunk házasok, azóta is jól megvagyunk, köszönöm jó kívánságod. 😄

2021. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy valaki akar, nem érvelés kérdése. Benne van az érzés, az ösztön, a vágy. Nagyon nehéz az ilyet tudatosan elnyomni. Szerintem a gyerek sokkal többet ad az élethez, mint amennyit elvesz, bár elismerem hogy sokaknak nem éri meg a láthatatlanért feladni a láthatót. Ezért nem is szoktam bántani, aki nem akar. Ő dolga, ha ő boldog így, rendben van. De ne tegyük már tönkre egymás életét. Legyünk őszinték legalább a fontos dolgokban. Szerintem te azt is simán megetethetnéd a pároddal, hogy milyen jót tenne a kapcsolatotoknak ha csalnátok egymást. Aki jó marketingérzékkel rendelkezik, az bármit el tud adni, akiből viszont hiányzik, soha nem fog tudni érvényesülni, akkor sem ha igaza van.
2021. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
38 évesen
2021. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!