Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy valaki, akivel régebben beszélő viszonyban voltatok, és most ismét összetalálkoztatok, hozzátok sem szólt?

Figyelt kérdés
Ez most elképzelt helyzet, nem konkrét, de volt már részetek ilyenben? Például egy iskolába jártatok, vagy egy munkahelyen dolgoztatok, és most hosszú évek óta összefutottatok, akár az utcán, akár egy boltban vagy tömegközlekedési eszközön stb. És te felismered, biztos hogy ő az, de ő vagy nem ismer fel téged, vagy pedig nem is akar megismerni, levegőnek néz.
2022. okt. 20. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Attól még, hogy osztálytársak voltunk pár évig még nem biztos, hogy van közös dolog, vagy féltékeny volt, vagy utált, vagy bármi. Én konkrétan az egész általános sulis osztályomat utáltam, mindenhonnan kiközösítettek, mert nem akartam focizni, nem akartam lerántani a gatyáját annak akit épp kipécéztek, stb. persze, hogy levegőnek nézem őket, amikor valamelyikük 20 évvel később odajön, hogy jé, te vagy az Isti? mintha mi sem történt volna.
2022. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Történt.
2022. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy valaki, akivel amúgy jó viszonyban voltunk, egyszer csak megszakította a kapcsolatot (nem válaszolt levelekre) anélkül, hogy bármilyen konfliktus lett volna kettőnk között. Azóta sem tudom, hogy miért csinálta. Ugyanez egy ismerősömmel is megtörtént, ő többször próbálkozott, kérdezte az illetőt, hogy mivel bántotta meg akaratán kívül, de nem kapott választ.
2022. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában én vagyok ez az illető, mert munkahelyen muszáj beszélőviszonyban lennem olyan emberekkel is, akiket nem bírok, de ha vége az érdeknek, akkor már nem erőltetem meg magam.
2022. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt persze. Van hogy nem figyel, van hogy nem ismer meg, van hogy nem akar beszélni és azért kerül. És ez csak pár ok, sok más is lehet.
2022. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!