Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értelmiségi nő is lehet pláza...

Értelmiségi nő is lehet pláza cica?

Figyelt kérdés
Például jogász, közgazdász?
2022. okt. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, persze hogy lehet.
2022. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
A jogászok, közgazdászok mióta értelmiségiek? A mérnökök és az informatikusok az értelmiségiek.
2022. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismertem és ismerek ilyen nőket, akikre simán rasütnék ezt a jelzőt, de amúgy halál kedves, intelligens nők. Jellemzően középsuli óta nagyon jól kijövök ezzel a típussal. 😄
2022. okt. 20. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 50-es,egyetemi tanárnőm,aki ilyen volt.

Leggings,akkora magassarkú,hogy azt hittük egyszer leesik a lépcsőn.

2022. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha túl nagyra van magától, akkor igen.
2022. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Definiáld a plázacicát. Mert szerintem attól, hogy nőiesen öltözik meg van műkörme, műpillája, nem lesz plázacica.


A hülye meg eleve kizárja az értelmiségit.


De például ott van Hevesi Krisztina, szerintem ő értelmiségi, mégis elég plázacicás kinézete van.

2022. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy engem rendszeresen hívnak hres kislánynak, akik nem ismerik a céget belülről. Elég plázacicásan öltözöm, platinaszőke a hajam, próbálok rájátszani a kontrasztra. Adattárház fejlesztő mérnök vagyok.
2022. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: maximálisan egyetértek. A műköröm, szempilla még egyáltalán nem determinál. Talán a már tényleg túlzásba vitt öltözködés, keverve közönséges viselkedéssel, alacsony intelligenciával az, amit pláza cicának mondhatunk.
2022. okt. 20. 20:29
 9/10 A kérdező kommentje:
(Amúgy sokszor a nők irigységből, a pasik meg önfelmentés miatt aggatják ezt a jelzőt egy-egy nőre.)
2022. okt. 20. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, kinek mi a plázacica, mert már ezen is lehet vitatkozni. Van, akinek tényleg csak az affektálós, festett póthajú, műszempillás, magát illegető, magassarkú, szolis, pink rucis nő; van, akinek már az is az, aki szeret öltözödni, nőiesen öltözködik és sminkeli magát.


Én egyébként ismerek az első kategóriából is értelmiséginek nevezhető nőt, felsővezető multinál, többdiplomás, több nyelven beszél, de egyébként a szolin kívül minden passzol rá, amit egy tipikus plázacicáról gondolunk. Hatalmas hidrogénszőkre festett sörény, műszempilla, hangsúlyos smink, mindig csajszis miniruhák, tipikus plázacicás magassarkú, affektáló-nyávogó hang, tipikus top 40 zenei ízlés, a gyerekének is ilyen "ámerikás" nevet adott, mert a magyaros nevek uncsik... szóval van ilyen is. Egyébként művelt, tök értelmes nő más területeken, nem egy buta liba.

2022. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!