Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzitek úgy néha, hogy...

Nem érzitek úgy néha, hogy túl sok a h.lye?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam különösebben okosnak, de néha olyan csömöröm van hogy nem képesek megérteni amit mondok, pedig nem földön túli nyelven mondom. Meg akkor munkahelyen is a rengeteg konteós barom, értelmes ember meg kevés van :/
2022. okt. 21. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
De. Főleg a GYK politika rovatában fog el ez az érzés...
2022. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
A második gyermekem betegen született. Azóta nem érzem, mert tudom, hogy van ami örökké benned marad hol egy kényszer cselekvés, hol egy dühkitörés, hol egy nem eszem meg ezt se azt se. Az idegek állapota a korral romlik, a viselkedés is mindenkinél más, aminek oka van. Gyerek korból, vagy elnyomásból, stb. Mindenkinek más a fontos, mindenkinek más a célja. Természetesen én sem értek egyet sok emberrel, de elfogadom, hogy máshogy gondolja, teszi, s ha nem érint elmegyek a dolog mellett. Szép hétvégét kívánok!
2022. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
De.
2022. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

#1:

Csak a Politika-ban? Sztem inkább az egész oldalon.

2022. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

#1

Mert fideszes tr@ll vagy

2022. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindig ezt érzem mindenhol. És nem a lexikális tudásról van szó, hanem a stílusról. Soha nem volt ennyi értetlen, felszínes, egybites, ostoba idióta.
2022. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Meg akkor munkahelyen is a rengeteg konteós barom, értelmes ember meg kevés van :/"


Én azt tapasztalom, hogy aki semmit sem tud a világról, az köpköd másokra és lenézi azt, aki tájékozott, magát meg értelmesnek gondolja. Intelligens ember nem mondja másokra, hogy hülye, meg barom és hasonlók, akkor sem, ha más véleményen vannak adott dolgokról. Szóval amit most csinálsz, az téged minősít, nem a munkatársaidat.

2022. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Pedig nem ártana utánanézned dolgoknak, mielőtt tudatlanul baromságnak bélyegzed őket.
2022. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze-persze, tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. 😉
2022. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem feltűnő, mert én is az vagyok.
2022. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!