Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül emberek, akik boldogok, de nem szeretik a humort?

Figyelt kérdés

Sose szerettem a vicceket, egy részüket nem értem, más részüket pedig amit mások humorosnak tartanak én egyáltalán nem tartom annak. Társaságban mindig utolsóként mosolyogtam viccen, de nem azért mert viccesnek találtam, csak nem akartam kilógni a sorból. A kapcsolataimba is egy darabig próbálok úgy tenni, mintha nevetnék a vicceken, de csak megjátszom és valójában nagyon idegesít.

Másfelől sok dolog boldoggá tesz legyen az egy jó zene, jó könyv, hobbijaim, egy jó beszélgetés, egy jó program, stb. Optimista vagyok és egyáltalán nem vagyok megsavanyodott, mint amit a humor nélküli emberekről mondanak általánosságban.

Akik tudják rólam, hogy nem vagyok oda a viccekért mégis traktálnak, hogy márpedig a humor fontos.


2022. okt. 21. 18:27
A kérdező szavazást indított:
én is ilyen vagyok
nem szeretem a humort, de nem vagyok boldog
nekem fontos a humor
nincs véleményem erről vagy nem érdekel ez a téma
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A humor nem csak viccmondásból áll.
2022. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy autista?
2022. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A humor nem az ilyen faviccek elmesélését jelenti, hanem bizonyos helyzetekre adott reakciók.
2022. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzetnek megfelelő humor oldani tudja a mondat kritikai élét. A humoron való mosolygás ráncosít. De a kacagás hosszabbítja az életet. Szeretem az olyan embereket, akik tudnak kacagni. És nem kedvelem a savanyú, a mindenen problémázó, mindenben hibát kereső embereket. A legjobban azokat kedvelem, akik saját magukon is tudnak nevetni...
2022. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiatalság java poenkodással szórakoztató előadasok vigjátèkok leséssével egymás traktálása történetekkel és felszabadult állapotok megelésével telt . Alapból van humorérzékem több irányzatot tudok hozni . Tré helyzeteket éleszakaszt is ez a tulajdonság segitett átvészelni . Elképzelhetetlen lenne enélkül a létem . Az erőltettséget gagyit ostoba alantas khibaszosdit patkánykodást nem komázom, az amerikai pite vonalat meg az alánevetős giccset sem .
2022. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!