Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kellett volna jól...

Hogyan kellett volna jól lereagálnom ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

A szomszéd házon tetőt építenek és a munkások onnan felülről pont rálátnak az WC-re a kisablakon keresztül.


Ezzel nem is lenne még olyan nagy probléma, de tatám éppen nagy dolgát végezte, én meg kint volt az udvaron és hallom, hogy óbégatva röhögnek a munkások ilyeneket mondva, hogy "nézd már Gyurikám, ott szarik az öreg". Nekem csak azután esett le a tantusz, hogy bementem és a tata tényleg a WC-n ült. Szerintem ő nem hallotta (szerencsére), mert csukva volt az ablak és ment a TV is a lakásban.


Szerintetek mit kellett volna tennem? Gondoltam rá, hogy átmegyek és számon kérem a viselkedésüket, de ugyanakkor nem akarom, hogy ebből jelenet legyen, mert alapvetően konfliktuskerülő neveltetést kaptam. Vagy tegyem magamat túl rajta és ne foglalkozzak vele?



2022. okt. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ugyanígy építkezés miatt beláttak a wc-be a tetőről, az első alkalom után raktam egy sötét törölközőt hogy ne lássanak be. Szerintem ezt kellett volna tenni…
2022. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is tettem már egy lepedőt oda, de bánt, hogy nem mentem át.
2022. okt. 21. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges szerintem
2022. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd annyiban, nem lesznek udvariasabbak. Tegyél egy törölközőt vagy valamit oda.
2022. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem érdemes ilyenkor csinálni. Ezek ostoba proli suttyók. Én orvos vagyok és képzeld el szoktam szarni, Palvin Barbi is szokott szarni, sőt a pápa is szokott. A tahó is szokott a tetőn, mert ez a világ legtermészetesebb dolga, ahogy az is, hogy az ablakokat nem úgy képzik ki hogy a tetőről ne lehessen belátni.


Ez amit ezek a munkások képviseltek a legalja színvonal ilyen szintre meg nem süllyedünk le.

2022. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
SzakiEllenőr youtube csatornára keress rá...ott kiderül, h napi 30ezres bérért milyen munkát végez egy részük...
2022. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azonnal el kellett volna sötétítened az ablakot. Ennyivel akár egy nőt vagy kislányt is megbámulhattak volna...

Átmenni tök fölösleges, max téged is kiröhögtek volna.

2022. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Vagy tegyem magamat túl rajta és ne foglalkozzak vele?"


Ne, végképp ne tedd túl magadat rajta, inkább járj évekig pszichológushoz és terapeutához valamint kezdj el meditálni és jógagyakorlatokat végezni hogy valahogy fel tudd dolgozni ezt a hatalmas traumát... -,-"

2022. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!