Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az én kedves kollégáim,...

Ha az én kedves kollégáim, akikről azt hittem a barátaim nélkülem mennek elbulizni, akkor azt hogyan kellene lereagálnom? :-D

Figyelt kérdés

Most konkrétan köpni,nyelni nem tudok,mert látom facen a képeket és nekem még csak nem is szóltak :-D

Holnap találkozunk és most mit csináljak?:-D


2015. nov. 11. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Velem is volt ilyen, csak engem még az osztálytársaim hagytak ki, akikről azt hittem, h a barátaim. Na mind1, arra legalább jó volt, h így egyértelművé vállt, h valójában nem is voltak a barátaim.
2015. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leghelyesebb reakció a 3 lépés távolság betartása a továbbiakban. Semmi személyes kontakt, csakis szakmai. Ha meg nem tetszik nekik, az se zavarjon, nem vagytok barátok.
2015. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát bizony ez rosszul eshet. Jártam én is hasonló képen..nem hoztam fel ezt nekik, sok értelme nincs. Úgy gondoltam ha nem szerették volna a társaságom maguktól akkor ne erőszakoljam rá magam azzal, hogy felhányom.

Szerintem ne csinálj semmit..sok értelme nem lenne.

Ne bánkódj ezen.

Szép estét!

2015. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne lereagálni?
2015. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!