Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt vagyok ilyen ember,...

Mièrt vagyok ilyen ember, hogy képtelen vagyok elengedni a múltat?

Figyelt kérdés

Volt egy kalandom, lassan fèl èvvel ezelőtt..A srác, se szó, se beszéd tűnt el. Majd a megkeresèsemre elèg àtlàtszó szöveggel felelt, ami elèggè lekoptatós dumának tűnt.Vègül èn mondtam ki, hogy legyen vége, ő egyértelműen nem mondta azt, hogy nem akar velem lenni, de persze tudom, meg mindenki azt mondta, hogy ez azt jelenti, ès az is, nyilván, hogy azóta sem keresett. De valahogy mèg mindig nem tudtam elfogadni, folyton az okokat keresem, mièrt alakulhatott így. Magyarázatokat gyártok, hogy ő egy makacs ember, aki nem akart engedni bizonyos dolgokból (azt hitte, èn komoly kapcsolatot akarok, ès az neki nem fért volna bele az èletèbe) ès önèrzetes is volt, nagyon (ez mondjuk biztos) ès megbàntottam azzal, hogy legyen vége a dolognak, de ezt a rèszèt nyilván csak bemagyaràzom magamnak, de mègis, úgy érzem, tőle szeretnèm hallani a magyarázatot, mert addig nem bírom lezàrni.Viszont, nem akarok komplett idiótànak sem tűnni, aki nem ért a szóból, meg megalàzkodni sem, ugyanakkor meg arra gondolok, hogy mièrt ne tenném fèlre az egómat, ès ez "jàr nekem"-úgymond, mert ő volt az első fiú az èletemben, akit szerettem.


Köszi, előre is.


2022. okt. 22. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed fel ugyanazt a kérdést, ugyanazzal a leírással?!
2022. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az elsőt még nehezebb elengedni, de majd megszokod. Ilyenkor soha nem fogsz olyan "magyarázatot" kapni, ami után boldogabb lennél, kár ezen rágódni. Én sem tudom, miért szerettem ki az első szerelmemből, ráuntam, és kész.
2022. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Azért mert először is ide akartam kiírni, csak véletlenül rossz helyre írtam.

Második: Értem, köszi.

2022. okt. 22. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!