Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék olyan ember,...

Hogy lehetnék olyan ember, aki nem veszi fel az ilyen dolgokat, csak szimplán elengedni maga mellett? 23f

Figyelt kérdés
Írok példának egy történetet. Ülök a moziban egy nővel, aki ölel engem, majd a hátam mögött hallom, hogy egy kigyúrt, 40-es kopasz csávó, lenézően mondja a barátnőjének, hogy szereti a kisfiúkat,és jót röhögnek a hátam mögött. Hátra nézek, látom a csávón az a fajta, aki képes lenne verekedni ott a mozi közepén, és inkább hagyom az egészet, majd napok után is ezen rágódok, míg az a köcsög, már nem is emlékszik rá, hogy akkor mit tett.
2021. okt. 31. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer ezt az egyszerű tanácsot hallottam:

Hogy ha valaki kellemetlenné teszi neked, akkor tedd te is kellemetlenné neki.

Szóval ha olyen történik akkor próbálj meg rájátszani a szituációra hogy a fa.szkalapnak is kellemetlen legyen

2021. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1es, hogyan tehetné kellemetlennek a másik felé, a fickó direkt visszaél a helyzetével, hogy felette lévő széken ül, és, hogy erősebb


Milyen módon tehetné ezt kellemetlenné a f.szkalapnak?

2021. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorolj.
2021. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kopasz kötekedőnek csak kicsi az önbecsülése, azért csinálja ezt.

Már rég túl van a legszebb évein, már rég kihullott a haja.

Azért kopasz mert levágatta a maradékot hogy valahogy kinézzen.

Azért gyúrta ki magát mert így kompenzál.

Igen, vannak jófej testépítők de azok nem szemétkednek másokkal mert nincs rá okuk ilyen módon kompenzálni.

Most magára a szituációra nem tudok jó példát felhozni viszont ilyenkor kell az önbizalommal teli szerepet játszani és rájátszani hogy nem hallottad meg amit mondott de meghallottad és pozitívan reagálsz rá.

Pl. hogy továbbviszed az ölelgetéses dolgot mondjuk csókolózássá vagy bármivé.

Attól meg ne félj hogy megver, a ilyenek inkább kötekedősek és hangosak

2021. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban érdekel egy kopasz baltaarcú troll véleménye, mint a csajé, akivel együtt voltál?
2021. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!