Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lépjek túl? Mit tegyek?

Hogyan lépjek túl? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anno, 19 évesen jártam Hitgyülibe, 2 hónapig... aztán kiléptem, mert rángattak, kiabáltak a fülembe hogy az Úré vagy Sátán takarodj.. amikor kiléptem megfenyegettek hogy a pokolra jutok, elvisz az ördög, meghogy éjjel a démonok az ágyamnál táncolnak , meg hogy rákos leszek stb... ez ennyire megviselt éjjel volt mikor anyum mentöt hívott annyira sovalkodtam hogy ördög nevigyél el hagyk békén stb... aztán leinjectióztak.. utánna kb 5 hónap múlva felkerestem egy pszochiátert azóta is oda járok. Sertadepi 50mg gyógyszert írt fel naponta 2x felet. Diagnózis: F4120 Kevert szorongásos és depressziós zavar, F4110 Generált szorongás zavar. .. néha munkába is bepánikolok olyankor kollegák megnyugtatnak ismerik ez a betegségem valamelyik nem olyat hallottam a belulrol hoby az ordog vagyok érted jottem, és gyorsan gyogyszert bevettem nagyon rossz hogy lepjek tul? 22éves vagyok F
2022. okt. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Kövesd az orvosod utasításait.
2022. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Olvas utána a sátánizmusnak és rájössz, hogy nem is olyan rossz az ha átadod magad neki. ^^

Sőt.

2022. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Nézd meg a childhood's end című 3 részes filmet. Bennem átértékelte az ördög és a pokol szerepét.
2022. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!