Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiolvastam a Higgy nekemet! H...

Kiolvastam a Higgy nekemet! Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!

Egyszerűen rossz belegondolni, hogy még fél év, mire kijön a következő rész. Annyira jó volt, meg tökre örülök Vivinek és Dominiknak, meg remélem, hogy végre Sára és Rajmund is bevallják egymásnak...

Törődjek bele, hogy még fél évet kell várnom az új könyvre?



#könyv #Leiner Laura #Könyv utáni másnaposság
2021. máj. 7. 20:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%
Ezek csak képzeletbeli lények. Lehet hogy meg sem élik a következő regényt, mert ebolát kapnak egy vízköpő tarantulától.
2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Imádom, ahogy ezekről a semmitmondó tini cuccokról úgy tudnak itt beszélni a kiscsajok, mintha minimum a Háború és béke lenne kétszer.
2021. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látom, nem mindenki olyan okos és szerencsés, hogy Laurától olvasson. Szerintem az lesz a legjobb, hogyha stalkolod Laura profilját egész nap, és Rajmi armys pólóról álmodsz. :) De ha ez nem jönne be, a beletörődés az egyetlen, amit tehetsz, de nekem az első megoldás jött be leginkább.
2021. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én még nem olvastam a második részt, de ez elég egyértelmű volt, hogy ez lesz.

Ahogyan levettem (lehet nem így van) kezdő olvasó vagy/nem olvastál már annyira sok könyvet. Próbálj meg olvasni valami magával ragadó könyvet. Pl: Harry Potter, Párválasztó, Kerstin Gier könyveit is tudom ajánlani...

2021. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel sajnos együtt kell tudni élni. Ez van, ezzel jár, ha elolvastál egy könyvet. :/ De előbb utóbb elmúlik ez az érzésed, szóval ne aggódj! Nem tudom, hogy a te eseted jobb vagy rosszabb annál, ha a könyv/könyvsorozat végére értél és NINCS TÖBB RÉSZ. Így legalább tudod, hogy lesz még valami, továbbra is tudod majd élvezni a történetet.
2021. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Ahj én is 1 nap alatt kiolvastam a Higgy nekemet.

És még milyen jó volt, főleg akkor szakadtam, mikor SPOILER Vivi meg Sara beszélgetnek messengeren, hogy Dominik jól smárol meg stb😂😂 erre Rajmund beleír hogy vágjátok hogy ez a csoport nem? AHHH EN OTT MEGHALTAM😂😂😂😂😂

Mar konnyeztem


Vagy mikor a Gabeszt odakuldte Sara Andiekhoz jatszani, erre mondja Sara hogy menjen oda meg ilyenek, Gabesz meg nez hogy mivan minek

Erre Sara: latod azt a szemuveges gyereket? Azt mondta hogy szerinte hülye vagy mint a segg és szarrá verne scrabble-ben😂😂


Erre Gabesz odamegy Kerihez: Mit mondtal kiskocsog?😂😂


Keri meg jobbra balra nez ijedten, hogy most mivan mit csinaltam😂😂👌🏼😭


Ahh nagyon jo volt, nem birok varni meg felevet😂.

Egyebkent a fentiek jokat irtak(Parvalaszto, Kerstin Gier konyvek stb).

Ezek tenyleg jo konyvek✌🏼

2021. máj. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%

#3 szóval az okos, intelligens emberek jellemzője az, hogy Leiner Laurát olvasnak? Gratulálok, a hozzád hasonlóak miatt nézi le sok ember a könyvmolyokat.


A kérdésre válaszolva: igen, bele kell törődni. Tudom milyen érzés, én is így voltam egy sorozattal (Warrior Cats - Harcosok törzse). Nekem segített, ha pl. fanficet olvastam, írtam, meg csoportokba csatlakoztam. Meg ezen felül lefoglaltam magam más dolgokkal (sport, barátok, tanulás).

2021. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%

#7! Nem, az okos emberek jellemzője az, hogy nem az alapján ítélik meg egy adott ember intelligenciáját, hogy azok milyen könyvet olvasnak!:)

Lehet, hogy Leiner Laura könyvei kiszámíthatóak és nem a bonyolultságukról híresek, de attól még nagyon humorosak.

2021. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%

Fél év? Bitch please... Az én legjobban várt könyvem az év végén fog kijönni angolul, és kell neki vagy egy év, míg lefordítsák. (S nem most kezdtem el várni)

Majd ha felnőssz, megérted, hogy fél évet várni egy könyvre egy körömpiszoknyi kis semmiségnek számít.

2021. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Ez egy Higgy Nekem kibeszélő facebook csoport.

Beszélgess róla a rajongókkal, és egyél sok csokit!

(én is ebben a helyzetben vagyok).

2021. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!