Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami a Nőknél többnyire...

Mi az, ami a Nőknél többnyire elfogadott, de a Férfiaknál már kevésbé? És fordítva?

Figyelt kérdés
Pl egy Nőnek szabad sírni, egy Férfinak nem. Vagy fordítva, egy férfinál sokkal inkább elfogadott a piálás, mint a nőknél.

2022. okt. 22. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Sírásra szokták mondani, hogy egy férfi ne sírjon.
2022. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a válaszod, bár látom, hogy azt a plusz két sort már nem sikerült elolvasni, mert én is ezt írtam példának.
2022. okt. 22. 22:20
 3/21 anonim válasza:
97%
Férfiaknál okés, néha még vonzó is a szőr a testükön, de ha egy nő nem borotválja a lábát akkor azonnal megnézik az utcán/belekötnek... Fordítva pedig a férfiaktól elvárják hogy semmi érzelmet ne mutassanak ki mert " ez a férfias"..
2022. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Magassarkú cipő.
2022. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Egyes vagyok, bocsánat a sírást valahogy átugrottam, a többi részét nem. Akkor írom a sminket, szerintem hiába vannak férfiak akik sminkelik magukat még mindig nem olyan mértékben elfogadott mint a nőknél.
2022. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Ami a nőknél elfogadott, de a férfiaknál nem:


- sírás

- érzékenység

- hiszti

- panaszkodás

- felpofozni az ellentétes nemet

- a másik nem ruháit hordani

- gyengének lenni

- passzívnak lenni

- szerelmesnek lenni


Ami a férfiaknál elfogadott, de a nőknél nem:


- arcszőrzet

2022. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
A nőknél elfogadott ha jóval magasabb iskolázottságú férfit szeretne férjnek, de férfiaknál ha nem is tilos de nem igazán elfogadott!
2022. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

A sírás szerintem abszolút nem igaz; a való életben óvodás kor fölött mégis ki a franc cikizi ezért a férfiakat? Max olyanok,akik a női sírásra is forgatják a szemüket...


Egyébként meg nem egyértelmű a válasz. Pl a női hobbik lehetnek nem elfogadottak, de ezekre sem egységes az emberek reakciója.

Csak hogy egy példát mondjak, imádok kézműveskedni - horgolni, himezni, kötögetni, szóval sokat vagyok a helyi kézműves boltban.Egyszer bejött egy fiatal férfi, hogy ő fonalat akar venni, mert hímezni akar valami mintát az egyik pólójára, és ott kérdezgette, hogy milyen fonál tartósabb, meg hogy vastagot, vagy vékonyat érdemesebb-e venni ahhoz amit ő akar, meg mittudomén. Hárman voltunk ott nők, én, meg a két eladó, és nyilván egy kis beszélgetés lett ebből a kérdezősködésből. Mindhárman felhypeoltuk a gyereket, hogy tök menő lesz a pólója, meg hogy hálás kis hobbi a hímzés, érdemes gyakorolni, de ő meg csak nevetett, hogy áh, a barátai már így is beszólogatnak neki miatta.


Szóval van, hogy egy férfit nagyobb eséllyel bsztat a többi férfi, ha nőies hobbit választ, a nők meg vagy elfogadják, vagy többre is tartják miatta.


Vagy ott van a cicafiúskodás, amit már a nők sem nagyon tolerálnak.

2022. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Én férfiként sokat sírok, mikor épp be vagyok drogozva :/
2022. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
#9 Ez nálad valami segélykérés, hogy néhanapján random kérdések alá beirod hogy be vagy drogozva?😅
2022. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!