Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami a Nőknél többnyire...

Mi az, ami a Nőknél többnyire elfogadott, de a Férfiaknál már kevésbé? És fordítva?

Figyelt kérdés
Pl egy Nőnek szabad sírni, egy Férfinak nem. Vagy fordítva, egy férfinál sokkal inkább elfogadott a piálás, mint a nőknél.

2022. okt. 22. 22:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem csak ilyenkor be vagyok épp ma is
2022. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Férfiaknál elfogadott (sokak szemében menő), ha sok nővel lefeküdt, nőknél még mindig megy a ribizés miatta.

A férfiak esetében a smink mellé tenném a körömlakkot is és a hosszú hajat (pedig nekem pl kifejezetten jobban tetszik, mint a nagyon rövid).

Férfiaknak jobbá elnézik, ha igénytelen (ez mondjuk kár).

A nőket jobban megszólják, ha elhagyják a családjukat, a férfiak esetén egy vállrándítással elintézik.

Ez leginkább párok esetén tud érvényesülni: ha a nő dolgozik és a férfi van otthon, csinálja a házi munkát.

2022. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Férfiaknál elfogadott:

buta, de szexi párt elvenni nem ciki, legalább dögös

megcsalás, mert "há ilyen kalandor típus" vagy így szereted vagy nem, ő kikéri magának, hogy ő ilyen és el kell fogadni, hogy élete végéig félre b@sz

Promiszkuitás, megcsalás nélkül értve nyilván

Szőrzet megléte

Nyugodtan lehet fingani, böfögni, mint egy disznó (normális ember úgy általában nem csinál ilyet, de sokan a férfiakat erre felhatalmazzák kb, hogy nekik szabad ezt túltolni, elgusztustalankodni, ez borzalmas sztem)

Leléphet a gyerek mellől, egy anyát jobban meghurcolnának ezért, ha a pasira hagyja a gyereket

Sokan úgy gondolják, hogyha egy férfi nem akar gyereket, az elfogadott, a nőkbe jobban beleállnak ha nem hajlandóak szülni

2022. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
#12 Csak az igénytelen férfiaknál menő ha sok nővel fekszenek le. A nők sokkal jobban élvezik a szexet, és nem egészségtelen se számukra, mint a férfiaknak.
2022. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Homiság.


A női homikat, az úgynevezett leszbikusokat simán elfogadják, míg a férfi homikat "kevésbé".

2022. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Szerintem nem elfogadják jobban, csak sok hetero pasinak szexi és akkor már szabad, ha lehet rá izgulni. Ergo szexuális fantázia nekik a leszbikus nő és ők is benne akarnak lenni, nem pedig puszta elfogadásból hagynák élni a leszbikusokat.

Ebből a szempontból szerintem se a leszbikusokat se a homoszexuálisokat nem fogadják el. A nők tárgyiasítása az nem elfogadás.

2022. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, még ha a homoszexualitás nem is, de a biszexualitás milliószor elfogadottabb a nőknél. Én férfiként nem vagyok bi, de tény hogy a biszex nőket elfogadja kb mindenki, míg a biszex férfiakkal sokkal kritikusabbak az emberek.
2022. okt. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Az összes nőies dolog.


Vagyis nem teljesen, mert már azért kicsit kezd összemosódni a kettő.

2022. okt. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
A küzdősport: ha nő műveli, az különleges, ha pasi, akkor az "csak egy erőszakos állat" lehet.
2022. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
25%
14 de, a nők egészségére is lehet káros hatással. Méhnyakrák, durva együttlét esetén mikro sérülések, némi betegségeket is el tudnak kapni.
2022. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!