Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire egyezik meg az az...

Mennyire egyezik meg az az ember akit mutattok a külvilág felé azzal aki belül van?Vagy fogalmazhatnék úgyis,hogy mennyire vagytok őszinték?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam tuti gáz van e téren, de nem tudom, hogya, és mi. Nyilt vagyok egy szinten, és folyamatosan emiatt szívok is.
2022. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1Milyen baj ért annak következtében,hogy nyílt voltál?
2022. okt. 23. 08:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Sosem láttam sok értelmét hogy megjátsszam magam.
2022. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2#: Folyamatosan kihasználnak.
2022. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek esetemben nincs köze az őszinteségez. Ez nem megjátszás, csak nagyon erős a szűrőm
2022. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy alapszemélyiségem, de mindig alkalmazkodok valamilyen mértékben az adott környezethez és az adott személyhez. Kis mértékben szinte mindenkihez kell igazodni, de ha túl nagy mértékben, akkor egy idő után nem leszel önazonos és ez rengeteg energiát elvesz tőled. Az ilyen helyzetet nem tudom fenntartani hosszú távon, szóval ezektől a helyektől, emberektől menekülök, vagy próbálom lecsökkenteni a találkozásokat, amit tök normálisnak tartok.
2022. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Már rég elvesztettem önmagam, én magam se tudom már, hogy ki vagyok.
2022. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az őszinteségnek ehhez alapvetően nem sok köze van. Én nem tudok megnyílni és teljesen magamat adni csak úgy, ha nem is bízom meg az illetőben.
2022. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha bántóan őszinte vagyok, az az asztalborogatós fajta, de a külsőm nagyon messze van attól, amilyen belsőre vagyok.


Sokkal kevesebbet néznek ki belőlem a külső alapján tudásra meg szívósságra, de én ezt nagyon is élvezem.

2022. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon. Belül folyamatosan gondolkodok és egyfolytában jár az agyam, emellett van egy ideológia, amiben minden felett hiszek, a világ felé viszont nem tudom ezt mutatni. Ez nem képmutatás, hanem talán nem tudok megnyílni mások felé.
2022. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!