Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakat kérdezem. Van, hogy...

Férfiakat kérdezem. Van, hogy más férfiakról azt gondoljátok, nem viselkednek megfelelően egy nővel?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy úgy gondoljátok, egy másik férfi vállalhatatlanul beszél a nőkkel/nőkről? Vagy bunkón viselkedik? Milyen helyzetben volt ilyen? Előfordul, hogy barátotok az illető férfi? Volt, hogy ilyenkor rászóltatok valakire (akár barátra, akár másra)? Vagy mit szoktatok ilyenkor gondolni/csinálni?

2022. okt. 26. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor van, hogy ezt gondolom. De igazából fordítva is szokott ilyen lenni, hogy egy nőnél gondolok olyat, hogy szemét volt például egy férfival. Szóval nem szűkíthető le ez csak a férfiakra.
2022. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sem szűlkíthető le csak férfiakra, de most erre az oldalra vagyok kíváncsi, mert a másikat jobban ismerem.
2022. okt. 26. 21:28
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Van. Valami furcsa oknál fogva pont az ilyen parasztoknak van mindig barátnője. Sőt, a kiszemeltjeimnek is rendszeresen seggek voltak az aktuális pasijai. De valamiért a nőknek mindig a selejt kell.🤷‍♀️
2022. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Minél fiatalabbakról van szó, annál többször sajnos...

Azt gondolom ilyenkor, hogy nagyrészt attól van, hogy nincs az életükben (talán semmiféle) férfi mintakép, mert egyre többen közülük alig látják az apjukat (ha egyáltalán ismerik...), az óvodában meg iskolában is nőkkel vannak körülvéve, stb. Ez némi magyarázat, de attól, hogy tudom az okát, mégsem normális dolog, hogy nők jelenlétében is ugyanúgy trágárkodnak, mint egymás között (nem mintha az annyira rendben lenne, de ha muszáj, akkor legalább nők jelenlétében ne...), hogy eszükbe sem jut átadni a helyüket a buszon, hogy fel se merül, hogy ha egy nő elejti mondjuk a kulcscsomóját, felvegyék neki, meg semmi ilyesmi, ami pedig alap kéne, hogy legyen.

2022. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

"De valamiért a nőknek mindig a selejt kell.🤷‍♀️"

Azokkal a nőkkel, akiknek az kell, jobb nem is foglalkozni, hidd el.

2022. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Volt, van és még lesz is ilyen.

Magam részéről igyekszem tisztelettel bánni a nőkkel, nem ütném meg őket, nem csalnám meg őket.

Amúgy kedves, bújós vagyok.


De #3-hoz hasonlóan kb ezzel ki is törölhetem. Semmit nem érek azzal, hogy normális vagyok. Őszintén nem is akarok már az lenni, de ez sajnos nem egyszerű, de próbálkozom, mert unom a magányt.

2022. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Van. 50 éves elmúltam. Kb 16 éves korom óta zavar. Pl: dugom... stb... . Nagyon zavart mindig, hogy húsként beszéltek , beszélnek a nőkről. Nem szóltam soha senkire, de erős véleményem van az ilyen emberekről. Mondjuk már nők is mondják a másik nőre... A természetük miatti szidást nem tudom se megerősíteni se cáfolni. Szerintem mindenféle természetű mind a két nemben megtalálható. Erős, hisztis, a másik nem gyűlölő, mindenért a másik nemet hibáztató stb... . Ezekhez sem tudok hozzászólni. Nem általánosítható. Sosem tetszettek a szőkenős viccek. Nem láttam alapját... . Mondom s írom ezt úgy, hogy három húgom van. Most már van egy felnőtt lányom , s felnőtt fiam. Lányomban van fiús természet is a fiamban lányos is. Szerintem. Mind a kettőnek van párja..
2022. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

"Semmit nem érek azzal, hogy normális vagyok. Őszintén nem is akarok már az lenni"

Itt rontjátok el! Sokkal kitartóbbnak kéne lenni, hogy megmaradjon az önbecsülésetek, akkor fognak megtalálni azok a nők, akik olyan férfit keresnek, akire felnézhetnek, akit tisztelhetnek, mert tudják, látják, érzik, hogy a férfi is tiszteli őket.

2022. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

#8

Kb 2 éve vagyok szingli. Hova legyek kitartóbb?? 5év szingliség?? 10??

Nagy igényeim nincsennek külsőre. De mégis az a helyzet, amit #3 ír.

2022. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

"Kb 2 éve vagyok szingli."

Hány évesen?

2022. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!