Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » R.bisnek gondoljátok az olyan...

R.bisnek gondoljátok az olyan lányokat, akik csak fiúkkal tudnak haverkodni?

Figyelt kérdés

Lányként azt veszem észre, hogy vagy bántanak vagy elkerülnek engem a lányok kiskorom óta. Mi lehet az ok, ha nincs mit felmutatnom? Se tehetség, se szépség.

Szóval, szimplán én is elkerülöm őket évek óta, mert így biztonságban vagyok. Voltak olyanok, akik megaláztak cselekedettel/szavakkal. A metrón is lenézően néznek rám a korombeliek vagy elbújtatják előlem a párjukat vagy elkezdenek vele flörtölni. Gyakran előfordul, nem hinném, hogy beképzelem.

Fiúkkal a neten nagyon jól kijövök. Nem volt problémám “az egyik többet fog érezni, mint a másik” dologgal. Mégis rosszul érzem magam, hogy csak fiúk vannak az életemben.



2021. okt. 16. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták ne foglalkozz velük
2021. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A metrós dolog szerintem nem igaz. Persze, mindig van olyan aki megbámul valakit, vagy megvetően néznek valakire, de hidd el, sose fog egy egész metrónyi ember csúnyán nézni rád.


De persze semmi gond azzal, hogy fiúkkal jössz ki jobban. Én például informatikát tanulok, a csoporttársaim 95%-a fiú, az 5% pedig más-más csoportba jár. Csak fiúkkal tudok igazából beszélgetni, és ettől nem vagyok rbanc :D

2021. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs ezzel gond, de ezt az elbújtatják előleg a párjukat dolgot ezt hogy kell elképzelni? :D
2021. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Alapjáva véve nem, akkor amikor minden férfi ismerősét "provokál", játssza magát nekik, meg ténylegesen k..álkodik velük.


Ilyen lánnyal inkább nem is foglalkozok, elkerülöm...

2021. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ribisnek? Abszolút nem. Nekem az jutna először eszembe, hogy tudat alatt szexista - vagyis lenézi a többi nőt; "ő nem olyan mint a többi lány/p.csa, ő belevaló lány, neki fiú haverjai vannak" című műsor.


Persze ez a probléma igen komplex,néha az ember önhibáján kívül nem tud azonosulni a vele egyneműekkel.

2021. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5-ös:

Ez nekem is eszembe jutott.

Egyre gyakoribbnak érzem ezt a toxikus nőiességet.

2021. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os, talán tényleg ez a jó kifejezés rá, bár nem vagyok tisztában a fogalommal 100%, gondolom a toxikus férfiasságból eredeztetik és sok(?) az átfedés.
2021. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

3# Egyik eset pl ma volt: metróban álltunk. A nő pasija kabátját bámultam, mert pont szemben volt velem és már pont nem érdekelt, hogy kinek a kijének a mijét bámulom. Csak kinézek egy pontot és azt nézem általában. Akkor 5 másodperc múlva odaszáguldott a nő és elfoglalta a férfi helyét (odébb tolta), majd elkezdte fogdosni előttem. Egyre távolabb sodorta őt mellőlem.

A másik: csendesen ültem a parkban, mert vártam egy időpontot. Akkor jött egy pár és a lány nem engedte, hogy a fiúja mellém üljön. Azután a lány rámfújta a cigi füstjét és az egész testével kitakart engem…


Hirtelen ez a kettő jut élesen az eszembe.

De olyan is volt, hogy 2 barátnő egymásra fintorgott, amikor odaültem melléjük a metróban. Vagy, amikor azonnal felkelt egy 25 körüli nő, amint mellé ültem, de láttam, hogy még egy ideig nem szállt ki a metróból.. Ezeket a példákat tudom most írni. Lehet, hogy beképzelem, de na…

2021. okt. 16. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es:

Én egy videóban hallottam róla, ahol a toxikus férfiasság volt a téma és ott csak egy fél mondat erejéig volt példának beállítva az ellentéte, a "nem vagyok olyan mint a többi lány" jellegű megnyilvánulás. Így arra következtettem, hogy a toxikus nőiesség fogalma ezt jelenti.

2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

8-as:

Tehát bámultad valakinek a pasiját, és még a barátnő a szemét hogy gyanúsnak vélte?

2021. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!