Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon csupa gazdag...

Magyarországon csupa gazdag ember él igaz?

Figyelt kérdés
500 ezret lazán kiadnak egy új almára..
2022. okt. 27. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
6os: Az állandó nyavajgás, az állandó kifogáskeresés tudod mire jó.. Semmire. Nem tudtam tanulni, mert... nem tanulhattam, mert.. Oké. És most tanulhatsz? persze. Miért nem tanulsz? háááát. jéé :D Bármelyik ember elmehet esti suliba felnőttképzésre. nincs megszabva, hogy a marika néni nem mehet. vagy a pista bácsi, csak mert anno nem tanulhatott.
2022. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

A státuszszimbólumok drágasága nem füg össze az álatalános jóléttel.


Amitől az emberek felsőbbrendűnek érzik magukat, azért nagyon sok pénzt ki tudnak adni.

Például hiába, hogy azt gondolnád, hogy az alapvetően szegényebb országokban nem probléma az elhízás. Az emberek nem engedhetik meg maguknak, hogy napi szinten degeszre egyék magukat. A valóság meg az, hogy pont az ilyen helyeken státuszszimbólum kövérnek lenni, s tesznek is érte.

2022. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Azért is van sok csóró ember, mert nem értenek az élethez. nem értenek a pénzügyekhez. Hurrá, felveszek hitelt, kapok 5m Ftot, aztán hogy fizetni is kéne? ja az már nem megy. Vegyünk telefont hitelre, juhé, fizetem 20 évig, aztán belerokkanok. Okos emberek gyülekezete.


és ez a baj, hogy az ilyenek nevezik magukat csórónak és elesettnek, holott akik akaratukon kívül lettek azok azok meg valóban elestek!

2022. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
12: ráadásul okos ember nem fizet a márkáért.. Tény,hogy jó termék az apple, jól össze van rakva szoftveresen is, de az ára 1/3-a csak a márka. 17 évesen anno 60ezerért vettem xiaomi telefont, ugynaúgy teszi a dolgát, nem lassú, nem akadozik, nem volt hülyesége, sosem hagyott cserben. Maradt a zsebemben 440ezer, ha épp 500k-ról beszélünk. és nem vagyok lenullázva, nem vagyok hiteltartozó..
2022. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#11

És aki buta mint a föld?

2022. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mindenki is gazda g
2022. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Aki kiad 500 ezret egy új telefonért, legyen az iphone, vagy samsung, az illető még közel sem gazdag.

Rengetegen veszik meg részletre, ha jobban utána számolsz, akkor többet fizet vissza mint a készülék valódi ára.

Az ilyen ember nem gazdag, csak szimplán hülye.

Magyarországon az emberek nagyrésze, jobban közelit a szegénységhez, mint a gazdagsághoz.

Kedves kérdező. Nem tudom hogy a kérdést poénnak írtad ki, de ha tényleg komolyan gondolod akkor nagyon nem vagy tisztában a magyar gazdasággal.

2022. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a drága telós sztoriban a szülők is hülyék, biztos

hogy nem vennék félmillás telefont egy gyereknek.

2022. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem a gyerekekről van szó.

Felnőtt emberek vesznek maguknak drága telefont villogni.

2022. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ma 14:27


drága telefont villogni.


Ezt teszi a szegénység..

2022. okt. 27. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!