Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy közepesen intellige...

Milyen egy közepesen intelligens ember?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Átlagosan normális, és kultúrált. Szóval nem a zseni kategória 6 nyelvvizsgával, de nem is a Győzike szintű síkhülye fél-retardált krónikus idióta.
2022. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Gimnáziumban tanult, leérettségizett jó jegyekkel (4-5 plusz a matek 3-as). Egyetemre ment valami közepesen rossz szakra, aztán otthagyta, de lett valami elfogadható állása egy irodában.

Értelmes, lehet vele beszélgetni, gimis szintnél nem műveltebb, csak bizonyos témákban, amik érdeklik.


Nagyjából így képzelek el egy átlagos, közepesen intelligens embert.

2022. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, ugye te is belátod, hogy ez egy baromság.

Van barátom, aki szakiskolában végzett, mégis műveltebb és kultúráltabb mint a legtöbb diplomás ismerősöm. Rengeteget olvas, szinte minden témához érdemben hozzá tud szólni. Nagyon jó a helyesírása, értelmes ember is. Csak ő nem akart továbbtanulni.

2022. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Eszembe is jutott egy vicc a kérdés láttán, azt még leírom:


Egy férfi bemegy egy bárba, ahol a kiszolgáló egy robot. A robot megkérdezi tőle:

- Mit kér, Uram?

- Egy Martinit.

- És mennyi az IQ-ja, uram?

- 168.

Ezután a robot elbeszélget vele a fizikáról, az orvostudományról, és az űrhajózásról.

A férfit nem hagyja nyugodni a kíváncsiság, ezért később visszamegy a bárba.

Újra martinit kér, és amikor a robot az IQ-ját kérdezi, azt válaszolja, hogy 95. Ezután jól elbeszélgetnek a fociról és az időjárásról.

A férfit még mindig nem hagyja nyugodni valami, ezért harmadszor is visszamegy:

A robot kérdezi:

- Mit kér, Uram?

- Egy Martinit.

- És mennyi az IQ-ja, uram?

- 40.

A robot közelebb hajol:

- Ugye milyen szerencse, hogy a miniszterelnök úr megvéd minket Brüsszeltől? Mert ő egy igazi hős! Mert családvédelmi akcióterv, szóval akcióhős is, és mert a Gyurcsány az is lopott és különben is Soros, meg Brüsszel...

2022. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

#2 Nem azt mondtam, hogy minden átlagosan intelligens ember ilyen. Viszont szerintem a legtöbb ilyen. És akik ilyenek, ők szerintem közepesen intelligensek.


Simán lehet valaki szakiskolával is átlagon felül intelligens, ez nem ezen múlik, valóban.


Nem mondtam, hogy az összes ilyen. Véleményt írtam és egy példát, ami szerintem jól szemléltet egy csoportot.

2022. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!