Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy azok, akik anyák lettek, közvetlenül utána egyből úgy viselkednek, mint akik mindent jobban tudnak mint a másik, és mint azok, akiknek minden alanyi jogon jár? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2022. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 nyitott szemmel járok az utcán. :D :D :D
2022. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Én nem tapasztaltam.
2022. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Németországban bezzeg 80 ezer jár egy gyerek után minden hónapban. Ők tesznek is valamit a gyerekekért, fura, ott van pénz erre, hogy jól nézzenek ki.
2022. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyakori, de tényleg létező jelenség. Sajnos én is kifogtam egy ilyen rokont - lehet, hogy szerencsére csak 1et. Pedig én is szültem 2t, egykorúak vagyunk, de fogalmam sincs miért kell olyan debil módon viselkedni. Szerintem ezek az élet más területén is okoskodóak. Bármit mondok, rá kell kontrázni, nagyobbat kell mondani, vagy el kell magyaráznia, hogy miért csinálom sz.rul... nincs 4. Opció, nincs együttérzés, nincs tamogatás részéről, csak ez a mindent jobban tudok, fellengzős, kioktatás.
2022. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!