Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyszer elutasított egy...

Ha egyszer elutasított egy lány akkor ha újból kellenék neki akkor csak kihasználna?

Figyelt kérdés

Többször találkoztunk, elutasított, vagyis pontosan nem mondott semmit, csak eltűnt, majd az egyik közösségi oldalon látom hogy csókolózós képet tett fel.

Most hogy szakított akarna engem. De ezt én eléggé kellemetlennek érzem hogy nem elsőre kellettem neki.

Az jó ötlet ha egy ideig nem foglalkozom vele és ha nem jön össze senkivel akkor esetleg, ha összejön akkor meg csak "ló nincs szamár is jó" lettem volna neki.


Lányok ti mit gondoltok erről? Mert én már nem értem ennek a csajnak a viselkedését, ti hátha jobban tudjátok hogy lehet e komolyan venni egy ilyen lányt.


2022. okt. 30. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én srácként mondom, hogy az ilyennel nem érdemes tovább foglalkozni
2022. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled akarja féltékennyé tenni azt, aki elhagyta, ne engedd.
2022. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél tejszínhabot meg egy üveg bort és hívd fel magadhoz vagányan.

Ne pedig megfejteni akard a női agy rejtéjeit, mert az ugyis lehetetlen.

Nyiss teljesen új lapot uj jatszmát és nagyon fontos, teljesen új megközelítést.

Mert ha letolod neki ugyanazt mint előzőleg, akk az eredmény is ugyanaz lesz.

2022. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!