Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Az osztálytársaim...

Mit tegyek? Az osztálytársaim és minden lány kinevet mert én nem csak kihasználni akarom a lányokat hanem szeretni. Elegem van belőlük. Még én érzem magam furán.

Figyelt kérdés

A lányok is inkább a rosszfiúkhoz vonzódnak.

Még egy barátnőm sem volt pedig már 19 éves vagyok.

Már nagyon nagy szükségem lenne hogy szerethessek valakit és viszont szeressen.Lehet nyálasan hangzik de ez vagyok.



#vonzódás #szerelem #rosszfiú vs jófiú
2014. máj. 15. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A világ tele van felszínes, sekélyes emberekkel.

Hidd el belül ők sem vágynak másra csak megbecsülésre, szeretetre csak nem merik kimondani vagy azt sem tudják, mi az.

Csak később, mikor már lábtörlőt csináltak belőlük, meg belegyalogoltak a kis büszkeségükbe akkor jönnek rá, hogy hoppá!

Tudod, mit? Nem kell hangoztatni a nézeteidet. Tartsd meg magadnak az elképzeléseidet ők meg nyugodtan keressenek valakit, aki majd rendesen p*fára ejti őket.

Előbb-utóbb te is megtalálod a párod csak az olyan lányok, akik normális fiúkat keresnek - és maguk is normálisak - azok rendszerint visszahúzódnak vagy legalábbis nehezebb őket megtalálni mert ők nem a zajos, cigifüstös bulikban gyülekeznek.

Kicsit nehezebb lesz de meg lehet őket is találni.

2014. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Röhögj rajtuk magadban, hogy mennyire nincs nekik érzelmi intelligenciájuk, és engedd el a füled mellett a marhaságaikat! Az az ő véleményük, ennyi. Neked is megvan a sajátod. Örülök, hogy vannak még olyan fiúk is, mint te.
2014. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudod eleinte én is ugyan abban a cipőben jártam, mint amiben most te vagy. Belül most sem vagyok különb, mint te, viszont találtam egy olyan lányt aki szívből szeret, megbecsül és egy húron pendülök vele (gitáros vagyok, bocsa a kifejezésért! :D) Nagyon szeretem és megtanultam kizárni a látókörömből az értelmileg elmaradottabbakat. Remélem idővel te is találsz egy hozzád illő lányt! Sok sikert és minden jót kívánok neked! Annyit még hozzá kell tennem, hogy nem az ismerőseim közül került elő a barátnőm és nem is a munkaterületemhez közel. Egy áldott véletlen folyamán találkoztunk. Persze nincsenek véletlenek :). Sok sikert és mindent bele! Azt szoktam mondani, hogy a szerelem nem késik és nem is jön korán. A szerelem akkor talál meg, amikor eljön az ideje.

Remélem tudtam segíteni.

Fel a fejjel!

16/F

2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok még is volt már több barátnőm.

Én mindig hamar meg szeretek valakit és amikor vége kb. félévig nem tudok más lányra rá nézni se. :DDD

Igazábol minden rajtad múllik mert attól hogy te szeretni is akarod attól még nem kell unalmassá válnod.

Ettől még csinálhatsz egy lánnyal vakmerő dolgokat. Mert az hogy oda mész és "helló szia keresem azt a lányt akit nagyon szeretni szeretnék.Ugye te nem csak sexre és pénzre mész??" ez nem jön be senkinek.

2014. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rossz közegben élsz :)
2014. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is a közeg a baj de más meg lehülyéz és mondja menjek dokihoz :(
2014. máj. 17. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
türelem ami rózsáidat teremti! ne erööltes semmit és ne görcsölj. ÉLEJ!:D
2014. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉLJ*
2014. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ez végre egy roppant hasznos kérdés, ami egyben közösségépítő is és észreveheted, hogy a pozitív kommentkeben találsz egy kisebb szeretetet az itt hozzászólóktól. Tudod én is hasonló cipőben járok, nap mint nap újra és újra felidézem magamban ezeket a dolgokat. Neked van érzelmi intelligenciád, egyáltalán nem vagy nyálas, hanem mint egy normális férfi szeretetre vágysz és egy kis gyengédségre is persze. Az ő véleményükre sz*rni kell, de tudod ha egyszer kiállsz az igazadért és fennhangon elmondod a saját véleményed, lesz 1-2 mber aki magába száll, nem mutatja, röhög, mert a többiek is azt csinálják, de miután kimész a teremből valahogy kuss lesz... érted. Ne aggódj eljön a nagy Ő... 18 vagyok nekem is lassan 2-3 éve nincs barátnőm, pedig azért próbálkozok, csak éppen az ilyen lelombozó pávahuszárok miatt nem vagyok elég motivált a párkeresésben. Jelenleg úgy vagyok, hogy ránézek a két legjobb barátomra akiknek barátnője van és úgy érzem, lehet jó, hogy nekem nincs. Nem mindig jó "bepapucsulni" a nőknek, persze ha szeretetre vágyunk áldozatokat kell hozni... például a szabadságunk. Ne add fel! Pá

2014. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!