Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet elfogadni,...

Miért nem lehet elfogadni, hogy én nem szeretek utazni?

Figyelt kérdés

Állandó megvetéssel találkozok, mert nem utazok. Főként a családom felől, de mindenki más is ilyen, mintha a boldogságot abban mérnék, hogy hányszor alszom külföldön.. Fölényeskednek, és lesajnálnak emiatt.

Nem vagyok otthon ülő, nagyon szeretek túrázni, sétálni a természetben, kirándulni. Az sem mondható, hogy nem vagyok nyitott, mert sok új dolgot próbálok ki, tanfolyamokat végzek csak azért, mert érdekel a téma. De kiráz a hideg a gondolattól, hogy összepakoljak mindent amire szükségem van, és máshol éjszakázzak napokig. Komolyan mondom, hogy hamarabb mennék el sátrazni valahova.


Szóval. Miért baj az, hogy ilyen vagyok?


2022. nov. 1. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Nem baj, fura.

Nem értem mit nem lehet rajta szeretni

Minden úttól csak több lesz az ember..

2022. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

"és máshol éjszakázzak napokig. Komolyan mondom, hogy hamarabb mennék el sátrazni valahova"


Mégis mi a különbség, hogy most sátorban alszol napokig, vagy egy hotelszobában, ha egyáltalán nem alszol otthon? 🤦🤔


Mi szüleimmel régen mikor mentünk nyaralni csak sátorban aludtunk.



Ha elmész túrázni, akkor is utazol, ha sátorozni mész, akkor is utazol.


Gondolom, ha kempingező mész, se egy napra mész, és azért oda is viszel cuccokat, ami éppen akkor kell.



Szóval, szerintem totál össze-vissza beszélsz.

2022. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én se szeretek,és nem fura.Én pl ha már lekell menni a balcsira minden bajom van.Pedig csak 300km.Az utazgatók meg szeretnek nagyzolni..itt is voltam-ott is voltam.Ki nem szarja le.Nem leszel semmivel sem több egy úttól.Éld az életed úgy ahogy neked tetszik,és ne úgy ahogy a sok birka elvárja tőled.
2022. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Te megnézed az Eiffel-tornyot, én pedig lemegyek a Balatonra, és elvitorlázok egy ismeretlen kikötőbe, vagy megmászok egy eddig ismeretlen hegyet itthon. Ettől miért vagyok kevesebb?


#2: Sátorozni sem mennék szívesen, de inkább(!) ott töltenék egy(!) éjszakát, mert az egy kalandnak fogható fel.


Ja, és tudom miről beszélek. Pont azért vet meg a családom emiatt, mert kb 20 éves koromig minden év arról szólt, hogy volt 3 külföldi út. Kvázi teljes Európát bejártam már, és ebből a fele "kényszer" volt. Nem élveztem, nem gondolom, hogy több lettem volna tőle. Ha ebből a pénzből és időből elmegyek megtanulni egy hangszeren pl, attól több lettem volna.

2022. nov. 1. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baj nincs veled.
2022. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az Eiffel torony van, speciel az a roncshalmaz engem nem érdekel, de tavasszal megmásztuk a Kazbeket..

De ha neked csak Magyarország tetszik akkor legyen így

1es voltam

2022. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!