Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hazugság volt?

Barito kérdése:

Ez hazugság volt?

Figyelt kérdés

Két műszakban dolgozunk a kollégával. Én váltottam le pénteken műszak végén. Azt mondta kérdésemre, szombaton nem jön. Másnap, már a cég kapujában összefutottam vele, kérdésemre azt mondta, meggondolta magát.


A szombati munkáról általában kedden vagy szerdán megkérdez mindenkit a vezetőség, úgyhogy szerintem pénteken, főleg munka végén már tudhatta/eldönthette hogy jön.


Szerintetek is hazudott?


(max akkor nem, ha meló után még odament a főnökökhöz és kérte, hogy jöhessen szombaton, de nem gondolnám, hogy ez megtörtént)



2022. nov. 1. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

"Magyar társadalom"

Nem, nem a magyar társadalom. Pusztán egyetlen tagja.

Te melyik társadalomban tanultad meg, hogyan kell a semmiből is általánosítani?

2022. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért tőletek kérdezem, mert mint kívülállók, objektívabban látjátok. Szerintem hazudott, de lehet hogy tévedek, s a bizonyosság miatt kérdeztem.
2022. nov. 22. 14:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt egy no name válaszoló azt írja, hogy igen, hazudott, egy másik meg azt, hogy nem, nem hazudott, akkor hogy lesz neked abból bizonyosság?
2022. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
2 És ha az "arcodba hazudott" akkor mi van? Miért hova lehet még hazudni, a lábadba? Te vagy a jóisten? Azonkívül azoknak szoktak hazudni, akik ilyeneket mondanak full agresszíven hogy xy átvert xy arcomba hazudott, stb. Majd felrobban közbe az illető, hogy neki, az atyaúristennek valaki véletlenül hazudhatott valami miatt vagy sem. Önzésből szokott ez jönni.
2022. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked nyilván nincs életed, hogy ez a kérdés egy hónapja foglalkoztat. Próbáld a másik ember magánszféráját megtanulni tisztelni, nem tartozik neked semmilyen elszámolással. Ha hazudott, ha nem, semmi közöd hozzá. Ne avatkozz kéretlenül mások életébe, nem vagy a főnöke se az anyja.
2022. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De mi is csak azon állítások alapján tudjuk megítélni, amit te mondasz, de az nem biztos, hogy a teljes igazságot fedik. Sem a srácot, sem a munkakörülményeket, sem téged nem ismerünk. Nem is akarunk, nem ezért, csak úgy megjegyzem, hogy nem tudunk érdemben erre válaszolni. Rólad viszont elég negatív kép alakult ki bennünk, és lehet, hogy én kerülnék téged. Na ez lehet indíték: hiszen ha ő megy, akkor te is egyből akarsz, hogy vele lehess. De ez is csak egy elképzelés, nem tény.


A lényeget már leírták: szarni rá! Orbánhoz képest szűz Mária.

2022. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
8 honap tellt el a kerdesed kiirasa ota, es meg mindig itt vergodsz… Kiemelgeted a kerdesedet, ahelyett hogy ennyi ido alatt megkerdezted volna tole szemtol szembe. Szanalmas vagy.
2023. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 igaz! :D
2023. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!