Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tehetek róla,mit csináljak?

Nem tehetek róla,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok az extrém túlsúlyos nőkért.Imádom őket,minden hírt elolvasok,ami róluk szól,minden műsort megnézek,amiben ekkora nők szerepelnek.Vállalom is a vonzódásom,de sokszor kapok érte hideget-meleget.Az álmom egy 200 kg körüli társ.

Szerintem ez a vonzódásom már nem fog megváltozni. Szerintetek? Mit lehet tenni? /Nem vagyok beteg,teljesen normális,hétköznapi férfi vagyok./



2022. nov. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó egy extrém kövér nő?
2022. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre így nem tudok válszolni.Egyszerűen tetszenek,imádom a hatalmas idomokat. Hihetetlenül nőiesnek tartom őket.El sem tudok képzelni más testalkatú női társat!
2022. nov. 3. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen az alapbeállításod, akkor ezt kell elfogadni, ez ízlés kérdése, amin változtatni nem tudsz.
2022. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.Sőt,az egyre nagyobb nők vonzanak.
2022. nov. 3. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kerdésedre a válaszom hogy keresni kutatni kell egy nap megtalálod biztosan akit keresel. Nincs ezzel semmi baj, mindenkinek más az izlése.
2022. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!Azonban elég kevés az ekkora nő,s nekik is kicsi az önbizalmuk.Természetesen nem adom fel!
2022. nov. 3. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnézek rád, hogy fel mered vállalni, hogy te ezeket a nőket szereted. Bárcsak én is fel tudnám vállalni a fiút, aki tetszik:/ 19L
2022. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!