Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért piszkálnak folyton az...

Miért piszkálnak folyton az iskolába vagy mit tehetek, hogy ne csinálják?

Figyelt kérdés

Állandóan megjegyzéseket tesz rám egy fiú.. Próbálok kiállni magamért, de már nagyon rossz és bosszantó is.. Volt amikor megütött.. Szüleimnek, tanároknak szóltam de nem tettek semmit a tanárok, szüleim beszéltek az illetővel, de nem hagyta abba.. Az osztálytársai meg röhögnek ezen..

L



2017. jan. 14. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor megütött..


akkor már nyugodtan menj el a szüleiddel a rendőrségre

és jelentsd fel! jelentsétek fel !


mág kártéritést is követelhetsz !

2017. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*még kártéritést is követelhetsz ! *



kérdezzetek meg egy ügyvédet , vagy jogászt mit kell tenni

2017. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemed?
2017. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Ott van, hogy L, szóval lány vagyok
2017. jan. 14. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs! Most látom, hogy megadtad!!! Milyen a F/L arány az osztályotokban? A tanárnak (igazgatonak) is szoljanak a szüleid!
2017. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: A fiú nyolcadikos, én pedig hetedikes vagyok.. De amikor az aulában vagyok akkor jön/jönnek oda piszkálódni..

Az igazgatónál már volt a fiú ez miatt, beírást kapott , de nem érdekelte..

2017. jan. 14. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt tegyétek, amit a legelső javasolt. Menjetek el a legközelebbi rendőrkapitányságra, ott van olyan osztály ami az ilyen esetekkel foglalkozik, ott jelentsétek be, hogy mi történt. Nem az a lényeg, hogy megütött, mert az már csak egy fokozati következmény, önmagában akkor is bejelenthetitek, ha csak zaklatásról van szó és ezt meg is kell, hogy tegyétek. A rendőrség be fogja idézni a fiút és a szüleit és figyelmeztetni fogják őket, ha pedig ez nem használ akkor a fiú ellen eljárást indítanak és javítóintézetbe kerülhet. Illetve mondjátok meg azoknak a tanároknak a neveit is, akiknek szóktatok és nem tettek ez ellen semmit.
2017. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*szóltatok
2017. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a fiú gyermekotthonos..
2017. jan. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!