Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kellet volna ezt lereagál...

Hogy kellet volna ezt lereagálnom?

Figyelt kérdés

Szembe jött velem az utcán 3 nagyon jól öltözött fiatalember (egy pár és még egy fiú, kb. 18 évesek), és beszóltak nekem, azt mondták hogy "jó napot bácsi" majd jó hangosan kiröhögtek. Nem igazán értettem ezt a szituációt, én 27 éves vagyok, de kb. 18-nak nézek ki, legalábbis mindenki ezt mondta eddig, illetve szerintem teljesen rendben van a kinézetem is, eléggé drága és divatos cuccok voltak rajtam, és teljesen normálisan nézek ki.


Tehát ez a szituáció lesokkolt engem, mert még soha nem történt ilyen velem, soha nem szóltak be nekem az utcán idegenek, illetve az emberek nagy része (beleértve az idegeneket is) tisztelettel és normálisan, kedvesen állnak hozzám. Én is nagyon kedves vagyok mindig mindenkihez és segítőkész, sőt lehet nagyon is.


Ha valami romák lettek volna, talán nem érdekelt volna ennyire, de hozzám hasonlóan jól szituált fiatalemberek voltak.


Ti ebben a helyzetben mit csináltatok volna? Én tovább mentem, és ennyi, egyszerűen olyan szinten ledöbbentem, hogy utána egész nap ezen gondolkodtam, hogy tényleg olyan öregnek nézek -e ki?


2022. nov. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy jóképű?
2022. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a legjóképűbb, de a lányok általában mosolyogni szoktak rám mindig, szerintem olyan 10/8
2022. nov. 5. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Így: "Szia taknyos"

Vagy az is lehet hogy búza volt a gyerek.

2022. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Szokj hozzá.
2022. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél bénább beszólást még életemben nem hallottam. :D
2022. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

pszichopaták az emberek nincs bennük empátia meg tisztelet,nem veled van a baj hidd el,próbálj hozzá szokni sajnos egyre több ilyen lesz,

az hogy meglepődtél ezen a viselkedésen azt jelenti hogy normális emberi lény vagy.

2022. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 5. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán "csak" erőfitogtatás volt; ők 3-an voltak, te egyedül. Nagy valószínűséggel, sőt szinte biztos, ha a beszólogatós lett volna egyedül, nem is szól semmit sem.

Ne vedd magadra, nem a te személyednek szólt. Nem lepődnék meg azon sem, ha rajtad kívül más is kapott ezután/azelőtt hasonló megjegyzést. Tudom, hogy nehéz nem magadra venni, de próbáld meg elengedni.

Nekem is az az érzésem, hogy ez a fajta viselkedés csak elterjedtebb lesz a következő időkben..

2022. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, hiába néznek ki jól, igényesen az emberek, ha valójában suttyó cigány prolik legbelül.
2022. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!