Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem gáz gyerekekről...

Csak szerintem gáz gyerekekről felpakolni képeket Facebookra?

Figyelt kérdés

Kisbabák azok ömlesztve. A múltkor egyik ismerősöm közvetlen felrakott egy szülés utáni képet, kb egy darab húscafat látszott. Sokkal jobban felidegesit viszont amikor túlbuzgó anyukák pakolják fel a 4-8 éves gyerekek képeit. Miért kell?

Feleségemet megkérdezem, szerinte 1-2 kép nem gáz, hát szerintem meg rohadtul az.

Kicsit sem visszatartó erő a drága anyukáknak amikor egy pedofil laptopján találnak 20 ezer gyerekfotót? Mi kell még nekik, de komolyan?

Meg az a gyerek egyrészt nem hiszem, hogy beleegyezett, a tudta nélkül közszemlére teszik másrészt majd ha felnő eldönti, hogy szeretne e képet magáról az internetre. Szegény gyerekek mire odaérnek, hogy saját FB, Instagram addigra már több száz fotó kering róluk a neten.


Túlreagálom?



2022. nov. 5. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Túl. Bár az én gyerekemrol egy kép sincs fent. De nem érdekel más mit csinál.
2022. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A legszebb, hogy ezek az anyukák, apukák magukról jól beállított, filterezett fotókat mernek csak feltölteni de a gyerek az mehet minden mennyiségben, válogatás nélkül, mert "jaj de édes, egyem meg". 🤮
2022. nov. 5. 22:09
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha a gyerek beleegyezik, mehet. Beleegyezett a baba? Gondolom nem... Szóval eleve személyiségi jogokat sért.
2022. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem, sokan vinnyogtak már ugyanezért.


Amúgy én nem teszek fel egyetlen képet sem a gyerekemről ezek miatt, de nyilvánvalónak kellene lennie, hogy ez nem csak téged zavar...

2022. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3


Igen,mert egy 4 éves nyilván tudja, hogy mibe egyezik bele.. Az ember azt gondolná, hogy a szülő felelősségteljes, elvégre nekik kellene megóvni őket, de nem, nem lehet a szomszéd gyereken több like.

2022. nov. 5. 22:12
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, te nem jársz az utcán, mert valaki leszúrhat?
2022. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ultragáz. A szülők ezzel a saját gyerekeik személyiségi jogait tiporják el. Én büntetném is legszívesebben. De még ha normális, nem ciki képeket raknának fel. De amikor ott van véresen, nemiszerve kilátszik, ül a bilin, csupa maszat, stb. Ilyeneket raknak fel sajnos. Aztán meg fel vannak háborodva, ha valaki felhasználja a depil képeiket mondjuk az "Úgy csinálunk mintha szülők lennénk" csoportba kiparodizálva őket. Pedig eleve azzal csinált bohócot a saját gyerekéből, hogy felrakta az internetre. Utána ne hőbörögjön senki, ha azt a képet valaki felhasználja. Remélem ha felnőnek ezek a gyerekek, mind feljelentik a szüleiket ezekért.
2022. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6


Hát ez k*rva sz*r analógia, bocs, de megfordítom: elmegyek lefotózlak random, nem is tudsz róla, lehet pont félmeztelen leszel, aztán ezeket a képeket fogom és feltöltöm mindenhova, még az is lehet, hogy lesz rá valami perverz vevő a darkweben. Kérlek, mond jó szívvel, hogy ez hidegen hagy.

2022. nov. 5. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

És akkor mi van? Mit tudsz tenni ellene? Az itteni hoborges miatt ezek a szülők nem rohannak és szedik le azonnal a képeket.


Nyilván nem ok a dolog. És?

2022. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Egyaltalan nem reagalod tul, egyetertek veled.

De hulyekkel sose vitatkozz, mert a hulyesegben nekik nagyobb a gyakorlatuk es lehuznak az o szintjukre.

2022. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!