Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan gyerekekről, akik úgy viselkednek esetleg öltöznek mint egy felnőtt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmi, mert nem a gyerek tehet arról, hogyan öltözteti a szülő. Inkább a szüleiről kéne véleménynek lenni, nem? Nem így akartad írni?
2022. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

Nem

2022. okt. 20. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Parentifikáció. Angolul parentification

Ez egy olyan jelenség amikor a szülők olyan feladatokat és terhet adnak egy gyereknek ami miatt gyereknek túl hamar kell felnőnie. Ezek a gyerekek sokszor olyan szerepet kell betölteni a családban amit egy felnőttnek kéne, például vigyázni a többi testvére törődni a szülővel stb.

2022. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
79%
Szerintem is nagyrészt a szülők miatt alakul ez ki, vannak gyerekek, akikre sok elvárás nehezedik már kiskorukban és vagy a szülők vagy az élethelyzet olyan viselkedést követel meg tőlük, ami amúgy a felnőttektől lenne elvárható. Az öltözködés amíg a szülő határozza meg, szintén őket jellemzi inkább, ha esetleg egy gyerek maga szeretne felnőttesen öltözni, az bizonyára azért van, mert szeretne felnőtt lenni, felnőttesnek látszani, talán úgy gondolja, hogy úgy komolyabban vennék.
2022. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Van az a gyerek szépségverseny....hát, nagyon utálom! Annyira visszataszító számomra! Nem is gyerekek szegények.
2022. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is gyerekként, de tinédzserkoromban úgy öltöztem sokszor mint egy vénasszony, felnőtt blúzok stb. mert ügyvéd akartam lenni és úgy gondoltam, hogy emiatt én már nem öltözhetek komolytalanul 17 évesen... :D Komolyan, nagyanyám szekrényéből válogattam a ruhákat. Hát jó hülye voltam. :D
2022. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
98%

Ha elegáns a ruha, akkor jópofának tartom. De ezek az öregasszonyzakók, otthonkapólók és néninadrágoj, amiket a korosztályom hord és amit most mindenhol kapni, hát ez valami kegyetlenül ocsmány.


Hosszabb egy nadrág széltében, mint hosszában. A nagyanyám ment ilyenekben kórházba.

2022. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!