Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magányos vagyok és férfi...

Ha magányos vagyok és férfi akkor hogy intézzem el, hogy legalább egy randim legyen innen az oldalról?

Figyelt kérdés
Nem szexet akarok, meg ilyesmi csak jól esne valakivel beszélgetni nevetni és csinálni valami közös programot.
2022. nov. 6. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos a mai anyagias világban egy sikertelen férfinek ezért is fizetnie kell, ingyen szerintem nem fog ebbe egy nő sem belemenni.
2022. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meghívnám kajálni vagy moziba ilyesmi, én állnám ezeket.
2022. nov. 6. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Egy Chad csak csettint egyet és bizony nedvesedik a bugyi. Neked sajnos nem ebből az életből jutott.
2022. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezen az oldalon próbálkozz, inkább személyesen.
2022. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy, és a közelben laksz, akkor beszélgetés után (ha úgy ítélem, megbízható vagy) benne lennék egy találkozóban. Nem randiban, csak beszélgetésben, sétában, esetleg egy sütizés, kávézás, és nem kell meghívnod.
2022. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj a társkereső rovatba,hátha valakinek lesz kedve veled menni.Ja és a kort meg lakhelyet ki ne hagyd.
2022. nov. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!