Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért van annyi magányos...

Azért van annyi magányos férfi mert sokan átlagosan néznek ki,keveset is keresnek és az értelmi színvonaluk is csak átlagos vagy az alatti?

Figyelt kérdés
Tehát a nők nem látnak bennük semmi extrát?Semmi vonzót?Semmi fantáziát?Azt látják hogy ez is csak egy unalmas ember a sok közül?Nincs a férfiban olyan ami megmozgatá a nő fantáziáját?

2021. febr. 2. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
81%
Nagyjából igen.
2021. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
84%
Például.
2021. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azért mert félénkek, kevés az önbecsülésük és nem mernek ismerkedni.
2021. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül már ha az egyik jelen van akkor is lehet egy nő számára kiábrándító. Ha az összes jelen van,nos az probléma. De attól még, hogy valaki nem túl helyes vagy nincs elég pénze az nem feltétlen kizáró ok. Ha eltekintünk ezektől és csak az átlagon aluli az értelmi színvonalat nézzük, az borzasztó taszító, mert nincs meg a szükséges kommunikáció se. Milyen extrát kéne látnunk bennük, ami megmozgat?
2021. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
67%

3

Ez mind visszavezethető az említett problémákra.

2021. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
94%

Nőként mondom hogy minden a személyiségen múlik. Aki akar társat és normálisan áll hozzá, az talál is.

Rengeteg előnytelen külsejű pasit látni ahogy épp száll be a Suzukiba a barátnőjével/feleségével. Szóval nem lehet sem a külsőre, sem az anyagiakra fogni. Aki ezekre fogja, annak pont ezért nincs senkije. Engem kifejezetten taszítanak azok a férfiak akik ilyen hímsoviniszta meg önsajnáltató dumákkal jönnek.

A párom nem egy adonisz, és sokkal rosszabb körülmények között él mint én, de normális. Ez az egy számít, hogy hogy érzi magát az ember a partnerével, a többi (mint a külső vagy a pénz) huszadlagos.

Én sem vagyok egy szépségkirálynő. Sokszor pont ott a bibi hogy az átlagos vagy átlag alatti pasi valami tökéletes plázacicát akar, és nem hajlandó lejjebb adni.

2021. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
84%
Van sok 30as fiú ismerősöm aki jól keres, intelligens de mégis egyedül vam évek óta.
2021. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
88%
Vagy simán csak nem csajoznak.
2021. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
90%
Igen, azért rengeteg az olyan férfi is, aki nem vágyik párkapcsolatra.
2021. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a férfiak jobban hangoztatják, hogy szinglik. Jobban mutatják az elkeseredettséget (le lehet pontozni, de a társkeresés a nőknél sem könnyebb, lehet több "férfi" ír ránk, próbálkozik, de azért nem feküdnék le valami utolsó prolival aki utánam fütyül az utcán).

Meg az sem mindegy, hogy milyen nőknél próbálkoznak (most nem akarok leminősíteni senkit, de sokszor látom, hogy a 8 általánost sem végzett, egyszerű lelkű pasi a cicababa után hajt -aki még a George Clooney-t is elhajtja-aztán csodálkozik, hogy nem akar vele összejönni...)

2021. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!