Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
18-23 eves korosztalytol kerdezel valamit ezt a választ kapod? Mi közöd hozzá???! Semmi közöd bele... magánügy.... privátügy... nincs bele közöd.... !! Na ezek a szavak. Nem szegyellik magukat kik ezek de nagy titkosak
2022. nov. 7. 19:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert ilyennek nevelték őket...
2022. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

#4


Még mindig nem válaszoltál a kérdéseimre...

Megmondod, hogy milyen viszonyban vagy az anállal, vagy keverjek le neked egyet, mint amilyet a régi világban kaptál volna, amiért ilyen tiszteletlen vagy?

2022. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Soha semmi bajom nem volt és nincs a fiatalokkal.Igaz,nem is uradalmi cselédnek kezelem őket.

Köszönnek,értelmesen kérdeznek és megadják a tiszteletet,igaz én is nekik.

Talán ez a titka ,nem több!


54 F

2022. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
#10 😂😂 Bárcsak 10x felszavazhatnám ezt a választ. Megérdemelte a paraszt.
2022. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
9-es válasz?
2022. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kötelező az időseknek elmesélni az életünk? Hát mi közük hozzá?
2022. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kaptam privátban kedves Blackwhite nevű felhasználótól....

"Ez vagy te


[link] "

#10 vagyok

😂😂😂😂

2022. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
82%

A mi k anyánkat, amiért kétszer is átgondoljuk, hogy mit osztunk meg vadidegen emberekkel.


A magadfajtádat pontosan ezért nem nézem semminek, mert undorító, toxikus, negatív szrok vagytok.

2022. nov. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen beszélgetek szinte mindenkivel rengeteg dologról, de azt nagyon nem szeretem mikor az idős rokonok/rokonok barátai akik nekem szinte idegenek a magánéletemben kezdenek turkálni. Tipikus példák: "milyen lesz a bizonyítvány?" "miért lesz x tantárgy csak hármas?" "van fiúd?" "vannak barátaid?" Nekem ezek személyes témák, amiket még a szüleimmel sem mindig osztok meg, pedig nagyon jó a viszonyunk, nemhogy idegenekkel.
2022. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21%

"A mi k anyánkat, amiért kétszer is átgondoljuk, hogy mit osztunk meg vadidegen emberekkel.

A magadfajtádat pontosan ezért nem nézem semminek, mert undorító, toxikus, negatív szrok vagytok."


Gratulálok, hogy megint csak kiállítottad a szegénységi bizonyítványt a mai fiatalokról, ahelyett, hogy normális hangnemben kommunikálnál, hogy valóban átmenjen az üzeneted, ne csak égesd magadat is, meg egyben a többieket is...

2022. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!