Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
18-23 eves korosztalytol kerdezel valamit ezt a választ kapod? Mi közöd hozzá???! Semmi közöd bele... magánügy.... privátügy... nincs bele közöd.... !! Na ezek a szavak. Nem szegyellik magukat kik ezek de nagy titkosak
2022. nov. 7. 19:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

""milyen lesz a bizonyítvány?" "miért lesz x tantárgy csak hármas?" "van fiúd?" "vannak barátaid?" Nekem ezek személyes témák, amiket még a szüleimmel sem mindig osztok meg, pedig nagyon jó a viszonyunk"

Sok más ember szerint meg ezek közül csak max. az személyes téma, hogy van-e fiúd, a többi teljesen normális, hétköznapi téma, ha valaki nem szarik a fejedre, hanem tényleg szeretné tudni, hogy mi újság veled. (Ha meg semmit se kérdeznek, az a baj, hogy nem foglalkoznak veled... ;-) )


""milyen lesz a bizonyítvány?" ... Nekem ezek személyes témák, amiket még a szüleimmel sem mindig osztok meg, pedig nagyon jó a viszonyunk"

Könnyű úgy jó viszonyt ápolni a szülőkkel, hogy még a bizonyítványodról se tudnak! :D

2022. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
#21 Ezek pontosan azok az emberek akik sz*rnak a fejemre mert évente kétszer látom őket a családi összejöveteleken, és maguktól soha nem keresnek. Az ilyen emberekre nem tartozik az iskolai teljesítményem, vagy a kapcsolati státuszom. Lehet kultúrált, élvezetes beszélgetést folytatni anélkül is, hogy belemásznának a privát szférámba.
2022. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

"Lehet kultúrált, élvezetes beszélgetést folytatni anélkül is, hogy belemásznának a privát szférámba."

Lehet kultúrált terelő válaszokat adni, hogy ne mászhassanak bele a privát szférádba, és élvezetes beszélgetést folytatni akkor is, ha ilyeneket is kérdeznek, csak meg kell tanulni, hogyan. ;-)

2022. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 sysop válasza:
77%
A lánynak teljesen igaza van, sírjatok boomerek 🤦.
2022. nov. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

És a mai idősek milyenek? A kocsmában ülnek, meg a tömegközlekedési eszközökön terrorizállják a fiatalokat. Ma is ültem a buszon, indultam reggel dolgozni. Erre felszáll egy idős asszony, azzal a húzos batyuval, meg egy nagy vászon szatyorral.


Természetesen át adtam neki a helyem. Az ajtó melletti ülésre ült le, mellette két 50-es körüli faszi én meg álltam. Láttam, hogy a következő megállónál készül leszállni. Megkérdeztem, hogy segítsek leadni a cuccát? Azt mondta nem kell, köszöni szépen megoldja.


Erre nyílik az ajtó az egyik 50-es körüli fazon meg kikapta a kezéből és lesegítette neki, de ő is ott szállt le. Aztán hallom, hogy beszél meg néz rám hogy ezek a mai fiatalok.


Nekem se kellett több, csak az volt a szerencséje, hogy zárult az ajtó. Belenyomtam olyat a vascsőbe, hogy beremegett! Az Isten húzza bele a...

A buszsofőr meg rendőrt akart hívni, úgyhogy befejeztem. Mit képzelnek ezek magukról! Eleve kiszorít a helyemről, átadom neki. Megkérdeztem segítsek-e levinni a cuccait, azt mondta köszöni nem kell. Nem fogok akkor hozzanyúlni a cuccaihoz. Az ötvenes faszinak szerencséje volt, mert ha akkor ott én is leszállok lehet állba verem!


Szóval én innentől kezdve teszek magasról az idősekre, amúgy sem értem hová a fenébe tudnak mindig menni azzal a húzós batyuval. Be kellene számukra szüntetni az ingyenes utaztatást, mert nagyon szemtelenek!

2022. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#25 Fú b*zdmeg de rühellem, amikor valaki ezt csinálja... Ha valamit akarsz akkor MONDD, a rák egye ki a májadat. Ha valaki azt mondja nekem hogy "semmi gond nincs" vagy "nem kell segíteni, megoldom" vagy akármi akkor elhiszem és többet nem kérdezem. Utálom mikor csak azért mondják ezeket, mert elvárják hogy vagy megkérdezzem még 10x, vagy annak ellenére segítsek, hogy nemet mondtak. És utána még nekik áll feljebb, az benne a legröhejesebb 🤦🏻‍♀️
2022. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!