Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj lehet velem amiért...

Valami baj lehet velem amiért nincsenek egyből érzéseim?

Figyelt kérdés

Szóval, attól félek, hogy valami rosszul működik bennem. Valahányszor megtetszett egy fiú sosem éreztem semmi olyat mint ami a könyvekben meg van írva. Nem éreztem áramütést, ha véletlen hozzámértek, nem bizsergett mindenem attól hogy rám néztek. Lehet hogy nem is tetszettek igazán? Mert én úgy éreztem hogy nagyon is tetszenek sőt, sokat gondoltam is rájuk. Mi bajom lehet?


18 vagyok és lány ha számít



2022. nov. 7. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a könyvben leírtak igazak vagy 100% mindenkire igazak. Én sem tapasztaltam egyiket sem, pedig megszámlálhatatlan ember tetszett. Az más ha csak tetszettek vagy szerelmes voltál. Az első sokkal felszínesebb, és több ember tud tetszeni egyszerre. Nincs semmi baj veled.
2022. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ezt a bizsergést,áramütest akkor erztem,amikor nagyon vonzódtam valakihez! Ahhoz nem elég ha csak tetszik,hogy ezt erezd!
2022. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katona Dius ***** válasza:
A könyvekben,filmekben szeretik túl tolni. 10 éve vagyok férjemmel. 1 éve vagyunk házasok. Szeretem és szerelmes is vagyok belé. De sosem éreztem olyat, amiket leírtál. Se vele se mással.
2022. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam szerelmes, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az illető meg úgy kezelt, mint egyet az ezerből, pedig ő is ugyanígy érzett. Ebből gondolom, hogy annyira mégse lehet ritka.
2022. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!