Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha idegbeteg vagyok?

Mit tegyek, ha idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valaki valami oltári nagy hülyeséget mond vagy kérdez, esetleg baszogatnak vagy valami fontos dolog közben megzavarnak egyből felkapom a vizet. Van amikor üvöltözni szoktam.


19F



2022. nov. 8. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Bolond rivo vagy xanax venasan azt no probléma🤣🤣
2022. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Te vagy az én emberem 😂😂😂😂

Én is ilyen vagyok. Mondjuk ennyire talán azért nem vagyok idegbeteg, de hasonlóan gyorsan felkapom a vizet. Vannak ilyen indulatkezelési foglalkozások, iratkozz be vagy járj valamire ami levezeti a feszkót, pl. judo.

2022. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Add ki magadból, amikor csak tudod. Próbálj stresszt levezetni, valami olyan módon, ami legális.
2022. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Kezdj el Tolle videókat hallgatni, az olyan hogy mikor kezdenél ideges lenni akkor azt mondja hogy kezdd el figyelni hogy mit érzel.

És egyél mindig rendes kaját, mert attól is lehet (rendesen laktató kaját).

2022. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyan helyen is , ahol pofán vághatnak ? Vagy csak olyanokkal szemben akiknél nagyobbnak képzeled magad?
2022. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyám, apám, ismerőseim
2022. nov. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!