Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így velem ?

Miért viselkedik így velem ?

Figyelt kérdés
A pszichológusom nagyon furcsán viselkedik. Azt mondta, hogy ha szerdáig nem jelentkezem akkor ő fog keresni. Tegnap írtam neki és semmi,pedig csak időpontot egyeztetni akartam. De máskor is ígérte, hogy hív és semmi. Nekem kellett írni akkor is. Úgyhogy nagyon furcsa egy ember és nem értem, velem lehet baja?

2022. nov. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Valamit összekevertél. Az nem pszichológus, hanem pszichopata. :D
2022. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát elvégre csak te akarod igénybe venni a segítségét, szóval neked kell jelentkezni. Gondolom, van több páciense, a nap végér már azt se tudja, hogy melyiknek mit ígért.
2022. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én tegnap írtam neki. Azóta nem kaptam választ.
2022. nov. 9. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes ezt vele megbeszélned legközelebb, hogy ha neked azt mondják, hogy így lesz, akkor azt készpénznek veszed és elvárod, hogy úgy is legyen, mert különben minimum tiszteletlenségnek tartod.


Ezer féle oka lehet, hogy valaki miért nem válaszol. Közbejöhetett neki valami, lehet, hogy csak ő ritkábban szokta nézni az üzeneteket. Érdemes tisztázni, hogy hol van az eltérés kettőtök értelmezése és helyzetei között.


Például egy csomó ember van, aki nemhogy egy nap többször, de még naponta egyszer sem nézi meg az üzeneteit. Több olyan embert ismerek, aki csak több naponta, ráadásul rendszertelen, hogy mikor nézi meg a leveleit. Meg kell tanulni, hogy ők nem ilyenek. Ha valamit fontos velük egyeztetni, akkor őket inkább telefonon érdemes keresni.


Lehet, hogy a te pszichológusod is ilyen. De az is lehet, hogy csak valami rendkívüli oka van, hogy nem reagált, nem volt net közelben, elromlott valami, túl sok dolog jött közbe, akármi.


Mindenképp fontos, hogy tisztázzátok egymással, hogy ki hogyan értelmezte ezt a helyzetet és ki mit vár el a másiktól. Nagyon sok más emberi kapcsolat működésére is jó példa tud lenni, hogyan tudnak apróságokon kisiklani különféle helyzetek.


Nem utolsó sorban pedig a ti jövőbeni együttműködésetek keretei miatt is fontos.

2022. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!