Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet nagyértékű...

Szerintetek lehet nagyértékű műszaki cikket rendelni kiszállítással? Nem fogják dobálni a csomagot?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy laptopot, elmenni nem szívesen mennék el érte, mert az áruház 140km-re van tőlem :D


Viszont attól is félek, hogy milyen állapotban érne ide, hogy hogyan "bánnanak" a csomaggal a depóban, illetve a szállításkor.


Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2022. nov. 11. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már laptopot becsomagolva? Eleve olyan a doboza, belül mindenféle papír és műanyag betétekkel, hogy még dobálás esetén sem károsodik. De hidd el, hogy nem dobálják. Meg egyébként is, ha online rendeled, 14 napon belül elállhatsz, és visszaveszik.
2022. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem, ez lenne az első vicc nélkül :D
2022. nov. 11. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írja, ahhoz, hogy baja legyen, nagyon-nagyon meg kell taposni a dobozt, annak pedig nyoma lesz. Ha azt látod, hogy sérült a csomag (nem egy pici horzsolás a karton sarkán, hanem durván), akkor ne vedd át - de hidd el, ennek a minimálisnál is kisebb az esélye. Hozzám az USA-ból is épségben érkezett egy tablet, pedig azt azért átrakták párszor.
2022. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb notebook ilyen tojástartó szerű dobozban van, ami eléggé meggátolja, hogy bármi baja legyen. Igazából én már rendeltem szerintem több 100 notebookot életem során és egyiknek sem esett semmi baja. Volt, hogy sérült volt a doboz 1-2 alkalommal, de a notebook akkor is hibátlan volt. Szóval ilyen miatt totál felesleges aggódni.
2022. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!