Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mert van az hogy ennyire...

Mert van az hogy ennyire tartok egy kis kalandtól?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer elterveztem hogy elmegyek prostihoz 25 èves vagyok ès még nem voltam nővel vagyis régebben volt 1 probálkozás a sexxel az akkori baratnőmmel ami nem jött össze olyan fura volt mikor bent volt lelankadt meg nagyon érzékeny volt bár első alkalom volt stb mikor szoptattam a csajt minden simán ment de a sex valahogy nem ezen szeretnék változtatni addig amíg nincs nőm elmegyek párszor fizetős nőkhöz tapasztalatot szerezni eleve izgulos típus vagyok és nehezen nyitok emberek felé ezért is szánom rá magam nehezen volt hogy felhívtam érdeklődni párat de végül nem mentem el ma is benne volt a tervbe de csak a városba voltam ügyet intézni meg bevásárolni és jöttem is haza holott haza felé terveztem h beugrok egy kiszemelt nőhöz de valahogy nem vitt el a lábam odáig utólag kicsit dühös is vagyok magamra hogy így sose lesz nőm ha egyszeri alkalomra se vagyok képes elmenni

2022. nov. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha elmész, akkor végképp nem lesz normális nőd utána, vagy le kell tagadnod egész életedben..
2022. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagy ügy, a nők is sok mindent letagadnak, a sok diszkós kalandjaikat, meg a gazdag papikat a munkahelyről.


Menj el nyugodtan. Embereld meg magad kicsit és telefonálj. Ha megvan az időpont, akkor már csak nem fordulsz haza.

2022. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

2. Főleg hogy a legtöbb nőnek van tartása és nem csinál ilyeneket :D


Kérdező, ez a te döntésed. Ha nem vagy elég tökös, válaszd ezt az utat!

2022. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Te képes vagy befejezni egy mondatot?
2022. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Tessék, ezeket kihagytad a mondandódból: ,.,,.,,..,,..,,,.,,.,,,...,,,.

A megfelelő helyekre helyezd el őket!

2022. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
#3 Szerintem pont hogy tökös aki nem a csodára vár. Tudod vannak emberek akinek 0% esélye van "természetes" módon lefeküdni bárkivel, szerinted nekik nincs igényük rá?
2022. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. De eddig a csodára várt, nem?


Az már más kérdés, hogy az első mondatomat itt sokan nem fogják érteni. :)

2022. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a "befejezés" elég kritikus nálad: " benne volt a tervbe de csak a városba voltam" -> tervBEN ...városBAN!!!!!
2022. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igaz, egy egész paragrafus egyetlen darab pont vagy vessző nélkül.
2022. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ahogy elnèzem nem sok értelmes válasz jött én komolyan nem értem mire jó ez az unalmas trol duma tanácsot kértem nem bunkó beszolásokat bár amit itt leirtatok még beszolásnak is gyenge
2022. nov. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!