Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van a verekedésnek?

Mi értelme van a verekedésnek?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor profi sportolók harcolnak megadott szabályrendszerben, kesztyűben, hanem arra, amikor random emberek mondjuk egy szórakozóhelyen összeverekednek valami nonszensz dolgon.
2022. nov. 12. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Én is csináltam, hülye voltam.
2022. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, mert az ittas állapot tesz agresszívvé.
2022. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Indulat,düh és alkohol.Ebből a kombinációból értelmes cselekedetek nem nagyon születhetnek...
2022. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Azoknál szokás a verekedés, akik megragadtak a gyerekkorban és nincs meg az értelmi képességük ahhoz, hogy a nézetkülönbségeiket érvek mentén próbálják meg rendezni. Magyarul: primitív, gyerekes vademberek.

Amikor az egyik értelmesebb, akkor sorsára hagyja az ügyeletes gyökeret, - "Neked van IGAZAD, - nekem meg nyugtom!". -Aztán sz@rja össze magát a kicsi pöttyös gumilabda...

Ha két kellően értelmes ember találkozik - és ütköztet érveket, - akkor elmagyarázzák egymásnak, hogy miért vélik úgy, hogy nekik van igazuk, meghallgatják egymást, de a végén békével továbbállnak.

Amikor két született farönk találkozik, abból lesz a verekedés, - amely néha olyan szinten gyerekes dolgokból generálódik, hogy miután csend lesz és megkérdezed tőlük, miért verekedtek össze, 90 %, hogy nem fogják tudni!

Többek között az ilyen emberek gépjárműhöz jutott változatát látod a közúti baleseteknek legalább egyik pólusán is, - pechükre a másik pólus is volt olyan "határozott", mint ők. -Nem is sajnálom őket egy percig sem, - annál inkább a balesetek vétlen elszenvedőit, mert az élet van annyira igazságtalan, hogy általában ezek halnak bele a "mókába"!

2022. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy ittas hülyegyerek kitalálta, hogy beszóltam neki aznap a városban a mozgólépcsőn és verekedni akart. Én persze vonattal jöttem fel aznap este, hogy találkozzak 1-2 ismerősömmel, szóval nem tudtam, hogy mit haluzott, de tekintve, hogy józan voltam gondoltam szétverem, mert ok nélkül csesztetett.


Végül nem lett a dologból semmi. Lehiggadtam és a barátaimmal odébb álltunk. Átgondoltam, hogyha meg is verem, valószínűleg 1-2 ütést ő is bevisz és akár a fogam is kirepülhet ennek következtében, szóval hátra léptem.

Meg eszembe jutott, amit a karate tanárom mindig mondogatott.

A leghatásosabb önvédelem a futás.


Semmi értelme verekedni. Ha győzöl, akkor is minek győztél? Lehet utána járhatsz majd tárgyalásra évekig is akár, vagy 1-2 fogad bánja, vagy kiszúrják a szemed stb-stb...

2022. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A ki engem és a családomat bántja és nem tud elkerülni mint én őt,őket, akkor igenis hasznos a verekedés(értelmes emberek nem is teszik ,persze én nem akarok mivel a társadalmi megítélésem fontos nekem és méltóságon aluli állatként viselkedni, de néhány ember nem ért a szép szóból!)
2022. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobb adni, mint kapni.
2022. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Kicsit hülyén fogalmaztam, de a lényeg érthető.


Egyébként ha eldurvul a helyzet, én csak szemen fújom erős gázsprével és megyek a dogomra, végül is kulturált modern emberek vagyunk és nem basz.tatjuk a másikat! (Még nem fújtam le senkit, de nem is szeretnék.)

Ja és a verekedésért jogilag számonkérhetnek.

2022. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme,csak vannak akik nem tudják máshogy kezelni az agressziójukat.Mondjuk azért szitu függő is,mert ha pld.valaki ok nélkül bántalmaz fizikailag,és önvédelemből jól elpcsázom,akkor nem én vagyok a primitív.
2022. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vannak szituációk, amikor a kihátrálás csak olaj a tűzre.
2022. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!