Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA alacsonyan van ertelme?

MMA alacsonyan van ertelme?

Figyelt kérdés
Azt mondtak nem valami jo magasagom hozza,alkatom viszont jo, csontom se tort meg el, verseny szeruen nem nagyon erdekel inkabb onvedelem miatt ha mar tomeg is van ne csak paraszt lengozek:D 19F 166cm 75kilo 3 ev sulyzos edzes

2015. nov. 7. 12:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy földhöz vágni nem fogsz senkit, de az amúgyis olyan technika, amit profi ellenfél ellen nem nagyon lehet kivitelezni, tehát te izomból gyúrj a gyorsaságra és a könyök, térdre. A többi már rajtad múlik és azt fejleszd még, amit úgy érzed, hogy fontos, illetve jó vagy benne. Sok sikert! :)
2015. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam MMA ra mert foldharc elegge benne van es ott lehet eselyem meg annyibol jo hogy terdem es a konyokom sem fajos igazabol csak onvedelem miatt erdekel versenyszeruen nem:)
2015. nov. 7. 19:05
 3/43 anonim ***** válasza:

Miért ne vágna földhöz senkit?A birkózáshoz amúgy sem hátrány,ha alacsony.Ráadásul 75 kiló.Ha úgy vesszük,hogy van egy 190 centis 70 kilós gyerek,meg a kérdező,akkor a kérdező a nagyobb.Egy 180 centis 75 kilós gyereket simán földhöz vágna.Vannak súlycsoportok.

De itt van Molnár Benjamin,láttam már meccsét,nem tudom pontosan,mekkora de ő is hasonló magasságú,mint te

https://www.youtube.com/watch?v=vSFsWjnKtyg


Marius Panin ketrecharcos 171 centi és 120 kiló.Láttam a meccsét,jól verekszik.

https://www.youtube.com/watch?v=fZE0_qJfJ40

Ő az,itt gondolom még nincs 120 kiló.

2015. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Phil Benedict

168 cm 90 kiló

https://www.youtube.com/watch?v=InJHbcb6pN8

2015. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
1.válaszóló,hülyeséget írst,neki pont hogy a földrevitelekre kéne gyúrnia.Az állóharcban a magasak vannak előnyben.
2015. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem ír hülyeséget, mert azok az alapok, amiket mondtam, plusz, amit szeretne. De azt mindig elfelejtem, hogy vannak súlycsoportok, tehát tényleg van esélyed, mert nem fogsz két méteres 130 kg-os emberek ellen menni. Tehát, amit mondtam arra gyúrj, plusz a földrevitelre. De amúgy neked nem csak a földharc kiváló, hanem a belharc, abban meg a Thai Box a második legerősebb harci stílus. De csak mondom, hogy alacsonyan, kicsi karokkal a belharc a legjobb. :)
2015. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat meg tobb kedvet adtatok!:)
2015. nov. 8. 08:15
 8/43 A kérdező kommentje:
Thai box? En ugy lattom az az alacsony szalkasok sportja, izmaim is kototebek ezert lattom MMA-t jobbnak
2015. nov. 8. 08:17
 9/43 A kérdező kommentje:
Elirtam, Magas akart lenni:)
2015. nov. 8. 08:18
 10/43 anonim ***** válasza:
Ha meg önvédelemre kell, akkor jobb a Thai Box, mert egy embert még levihetsz földre és összehajtogathatod, de 2 ellen már hátrányban vagy MMA-val. A Thai Box az meg brutális. Ezt nem lehet leírni, de az nagyon, ringen kívül, szabályok nélkül az utcán azzal én nem akarok találkozni. :D Szóval abszolút nem kell félteni egy Thai Boxolót. :D Bár ezt tényleg csak az tudja, aki csinálta, vagy harcolt ellene. :D De csak mondom, hogy utcán tényleg túlerővel kell számolni, akkor pedig a földharc használhatatlan.
2015. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!