Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elég csúnyán nekem támadtak,...

Elég csúnyán nekem támadtak, van értelme így feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Buliban voltam egyik gyereknél, sikerült elég részegre innom magam, ekkor elindultam haza. Egy eldugott kis utcában lakok, ami előtt egy ösvény szerűség van, semmi kamera, szemtanú. Jött szembe három srác, és valami olyasmit mondtak hogy hallod öcskös dobj már meg egy cigizel mi van veled kutya. Ilyesmiket magyaráztak majd elég rendesen nekem estek, földön is rúgdostak, elájulni nem ájultam de annyira szédültem hogy kb egy 15 percig földön feküdtem. Dőlt a vér a számból, orromból, jobb szememen van is egy monokli. Nem ismertem őket. Annyi info van hogy az egyik egy elég szálkás kb 2 méter magas gyerek, másik kettő meg zsirosabb testalkatú gyerek volt. Semmi más nincs.

2021. szept. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Még akkor kellett volna rendőrt hívni.most már nem tudom mit akarsz.
2021. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 árokpart ***** válasza:
33%
Sajnos ha látják rajtad, hogy részeg vagy akkor bizony vannak akik ezt kihasználják, pláne ha többen vannak. Látod mi történt. Elvertek nem is emlékszel, hogy pontosan kik, tanúk nincsenek rá. Ilyen környéken nem célszerű egy átlagos jószándékú embernek mint te vagy mi az átlagemberek részegen sétálni pláne egyedül. Ez nem újkeletű dolog ez mindig is így volt sajnos. Ezek ilyenre szakosodott bandák.
2021. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Kb annyi értelme van hogy ismeretlen tettesek ellen feljentés tenni.

Ha emlékzel hogy milyen arcuk volt,akkor feljelenheted,de van esélyük hogy simán össze beszélnek és le tagadják,de inkább jelentsd föl.

2021. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Jol belehettel rugva ha a villanyoszlopra azt hitted, hogy egy 2m-es vekony valaki ... utana beestel a kukak koze, arra meg azt hitted ket zsirosabb valaki :)))
2021. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Azonnal hívnod kellett volna a rendőrséget.

Vagy most azonnal menj el látleletet vetetni és tedd meg a feljelentést minél hamarabb. Már csak a többi ember miatt is, akikbe holnap és holnapután fognak belekötni ezek a mocskok.

2021. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lehet kifigyeltek téged és lecsaptak rád. Ha be vagytok rúgva menjetek többen sikátorokban és ha így is harcra kerül a sor akkor harcra fel!
2021. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!